Şekerbank, Akbank ve Enpara.com Ev hanımlarına 10.000 TL kredi veriyor! Gelir belgesiz, düşük faizli sunuluyor!

Şekerbank, Akbank ve Enpara.com ev hanımlarına 10.000 TL kredi veriyor! Gelir belgesiz, düşük faizli sunuluyor! Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 22.08.2021 - 10:05 22.08.2021 - 10:05 Volkan Arık

Şekerbank, Akbank ve Enpara.com Ev hanımlarına 10.000 TL kredi veriyor! Gelir belgesiz, düşük faizli sunuluyor! Bankalar çalışmayan, gelir belgesi olmayan ev hanımlarına kredi vermek için adeta sıraya girdi. Ev hanımlarının 10.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarında Akbank, Şekerbank ve enpara.com düşük faiz oranları ile kredi sunuyor. Peki ev hanımlarına özel kredi faiz oranları nasıl? Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve detaylar haberimizde…

Tüketicilerin ihtiyaçlarına göre bir çok farklı çözüm sunan bankalar Şimdi de ev hanımlarına özel kredi kampanyası başlattı. 10.000 TL ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için ev hanımlarına kredi veren bankalar düşük faiz oranları ile dikkat çekiyor. Bireysel ihtiyaç kredisi olarak hazırlanan Kredi ürün paketinde faiz oranları Neredeyse en dipte tutuldu. Peki hangi bankalar ev hanımlarına kredi veriyor? Ev hanımlarına özel kredi faiz oranları ne?

sekerbank-akbank-ve-enparacom-ev-hanimlarina-10000-tl-kredi-veriyor-gelir-belgesiz-dusuk-faizli-2

ŞEKERBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Şekerbank ev hanımlarına özel düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Gelir belgesiz olarak sağlanacak olan bu üründe ev hanımları acil nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabiliyor. Kefilsiz şartsız herhangi bir yerde çalışmaya gerek olmadan hemen şeker banka başvuru yaparak ev hanımlarına özel 10.000 TL'ye kadar olan Kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ev hanımları için özel olarak hazırlanan Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyasında üst limit 10 bin TL olarak belirlendi. Aylık yüzde 1.99 faiz oranı ile 12 ay vadeli olarak verilen kredi aynı zamanda farklı seçeneklerle de sağlanıyor. 24 ay vadeli olarak kredi kullanmak isteyenler yüzde 2.09 faiz öderken 36 ay vadeli olarak Kredi çekmek isteyenler için faiz oranı %2.19 oluyor. Şekerbank ev hanımlarına kredi kampanyası için başvuru SMS ile yapılıyor. Cep telefonun uzun kısa mesaj bölümünden “KREDİ” boşluk, “T.C. kimlik numarası” Yazarak 1953 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kısa sürede değerlendirilen başvurunuzun sonucu da cep telefonunuza gönderiliyor.

sekerbank-akbank-ve-enparacom-ev-hanimlarina-10000-tl-kredi-veriyor-gelir-belgesiz-dusuk-faizli-3

AKBANK EV HANIMLARINA ÖZEL KREDİ

Akbank'ta müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere gelir belgesiz kredi sağlıyor. Özellikle son dönemlerde hızlı Kredi kampanyalarını olan ilgi artarken Akbank'ın bu kampanyası 10 bin lira üst limitli olarak başladı. Ev hanımları Akbank'ın sağladığı gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasından anında faydalanabiliyor. Akbank hızlı Kredi 36 ay vadeli ve yüzde 1.47 faiz oranları ile sunuluyor. Krediye başvuru işlemlerini Akbank şubelerinden ve bankacılık kanalları üzerinden anında yapabilirsiniz.

sekerbank-akbank-ve-enparacom-ev-hanimlarina-10000-tl-kredi-veriyor-gelir-belgesiz-dusuk-faizli-1

ENPARA.COM GELİR BELGESİZ KREDİ BAŞVURUSU

Türkiye'de en çok kullanılan dijital bankacılık uygulamalarından olan enpara.com bireysel ihtiyaç kredilerinde gelir belgesi talebinde bulunmuyor. Çalışan çalışmayan herkes enpara.com ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor ve düşük faizli 10.000 TL nakit kullanabiliyor. enpara.com mobil uygulaması ya da internet şubesi üzerinden 36 ay vadeli yüzde 1.71 faiz oranları ile kredi başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@