Şekerbank son dakika bugün yapmış olduğu açıklama ile gönülleri fethetti. Asgari ücretli çalışan vatandaşlara 80 bin TL nakit ödemesi müjdesi var.

Asgari ücretle çalışanlara Şekerbank bugün müjdeli haberi zverdi. Bu anlamda Şekerbank'ta hesabı olan asgari ücretliler oldukça büyük bir mebla olan 80.000 TL alabilecektir. Asgari ücretle çalışan vatanşlar ise bayram yaptı çünkü böyle bir haberi dört gözle bekliyorlardır. Şekerbank üstünden alacağınız 80.000 TL nakit kredi kampanyasında 3 sene vade 3 ay erteleme ve gelir belgesiz olarak nakit kredi alabileceksiniz.  Şekerbank tüketici kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar 3 sene vade ve 3 ay geri ödemesiz olan bu kredileri 40.000 TL kadar kullanırken 80.000 TL tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar 2 ay vade ile işlemleri gerçekşetirebilecek. 

Şekerbank bugün duyurdu! Asgari ücretle çalışan kişilere 80.000 TL nakit ödemesi yapılıyor. Şekerbank kendi sağlamış olduğu banka politikaları ışığında şartları sağlayan vatandaşlara yani asgari ücretle çalışanlara ve kredi notu 1200 üstünde olanlara anında onay veriyor. Şöyle bir şart ise önemli asgari ücretle çalışanlar en az 6 ay sigortalı olmalıdır.  Şekerbank tüketici kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız bankanın kendi belirlemiş olduğu çok sayıda yönetimi vardır. Şekerbank şubesine uğramadan anında paranızı alabilirsiniz.  Şekerbank 80.000 TL tüketici kredisi amacıyla en yakın Şekerbank  şubesine gittiğiniz vakit kredi müracaat formunu doldurup kimliğimiz ile eş güdümlü müracaat yaptıktan 2 dakika amacıyla da sizlerin ne kadar kredi onayı aldığınızı banka bireysel müşteri temsilcisi söyleyecek. Şekerbank 80 bin TL'ye kadar vermiş bulunduğu İhtiyaç kredisinde kredi onayı alan vatandaşlar amacıyla belirti edilen şartlara makul olması halinde anında Kredi ödemesini yapacak.

Gözden kaçırmayın

Kadıköy Belediyesi'ne Rüşvet Operasyonu! Gözaltı Sayısı Artıyor! Kadıköy Belediyesi'ne Rüşvet Operasyonu! Gözaltı Sayısı Artıyor!

80.000 TL müracaat yaptıktan sonra başka bankalarda şayet tüketici kredisi ve kredi kartı borcunuz varsa Şekerbank bu bağlamda yapmış olunan bu borçları kapatmak için detek veriyor. Bu anlamda bir yandan ihtiyacınızı giderebilir bir yandan da başka bankadaki borçlarınızı kapatarak tek bir yerde ödeme basitliği sağlayabilirsiniz.

Düşük faiz oranları ile verilebilecek olan bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar ilaveten bankanın resmi internet sitesine girebilir ve bu site bağlamında yardım alabilirsiniz. Güncel faiz oranlarını ve güncel kredi müracaat şartlarını öğrenmek bağlamında oturduğunuz yere en yakın olan banka şubesini ziyaret etmeniz yeterli olur. Ayrıca bankanın rersmi web sitesinden de başvurunuzu anında yapabilirsiniz.