Şekerbank kampanyasını duyurdu! 1953 numarasına mesaj atmak elzem! 35.000 TL onay hesabınıza yatacak. Şekerbank kredi kullanmak isteyenlere duyuru yaptı.

Şekerbank kampanyasını duyurdu! 1953 numarasına mesaj atmak elzem! 35.000 TL onay hesabınıza yatacak. Şekerbank kredi kullanmak isteyenlere duyuru yaptı. Şekerbank üstünden 1953 numarasına mesaj atarak, gereksinim kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka tarafından istenen kredi puanlarının 1000 ve üzerinde olması önemli bir şarttır. Eğer bu şart sağlanırsa kredi alabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşük ise ne yazık ki kredi alamazsınız. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin banka müşterisi yani bireysel müşteri olması halinde cep telefonlarından mesaj atarak işlemlerini kolayca yapabilirler. Sonrasında ise başvuru neticeleri 2 dakika içinde cep telefonlarınıza gelir. Şekerbank, kendi resmi web internet sitesi üzerinden veya bankanın kendi sosyal medya hesapları başlamında detayları paylaştı. Açıklanan kampanya duyurusu ile eş güdümlü vatandaşlara 2 dakika içinde kredi sonucu, olanak sağlamaktadır. Şekerbank, tüketici kredisi için yapılmış olan kampanyaya başvurarak işlem yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını yaptıkları vakit kredi onayı alırsa ve Şekerbank hesabı varsa şubelere gitmeden, parayı kendi hesabına yatırabilecek.

Gözden kaçırmayın

Buna Bile Tenezzül Edildi! Arıcılar Birliği’ne 1 kilo, AKP’li Vekilin Derneğine 35 Kilo Şeker... Buna Bile Tenezzül Edildi! Arıcılar Birliği’ne 1 kilo, AKP’li Vekilin Derneğine 35 Kilo Şeker...

Şekerbank üzerinden kredi nasıl alınır?

Şekerbank bağlamında üzerinden tüketici kredisi müracaatı yapma hedefinde olan vatandaşlar tüketici kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden, tek bir SMS ile yapabiliyor. Bu anlamda Kredi boşluk TCKN yazın, 1953'e gönderin, başvuru sonucunuz anında cebinize gelsin. Şekerbank, rsmi web internet sitesi üzerinden de müracaatınızı yapabilirsiniz. Şekerbank'ın kendisine ait olan resmi web sitesi bağlamında tüketici kredisi başvuru formu doldurma işlemi sonrasında vatandaşlar, kredi sonucunu cep telefonuna gelecek olan mesaj ile görecektir. Bu şekilde süratli birşekilde kredi kampanyasına katılacak ve acil gereksinimlarınız amacıyla Şekerbank, tarafından yapılan bu kampanyadan anında faydalanma şansınız olacaktır.