Şekerbank maaşınızın 34 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını duyurdu, Tam 34 Katı Verilecek

Şekerbank maaşınızın 34 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını duyurdu, Tam 34 Katı Verilecek. Banka yapmış olduğu duyuru ile müşterilere umut oluyor. İşte detaylar...

Ekonomi 28.07.2021 - 11:37 28.07.2021 - 11:37 Vural Pars

Şekerbank'tan maaşınızın 34 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Şekerbank maaşınızın 34 katına kadar nasıl kredi onayı veriyor. Şekerbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, şartları uygun olması durumunda bankalar üzerinden maaşlarının 34 katına kadar kredi kullanabiliyor. Bu kredi onayı, her başvuru yapan kişilere maalesef verilmez.

Bankanın uygulamış olduğu bazı şartlar vardır. Sizlerde bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Şekerbank üzerinden maaşınızın 34 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi notu yüksek olmadığı gelir durumunda da düzenli olarak bilgelerinin yatıyor olması gerekmektedir.

Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan kişiler bu kredi için başvuruda bulunabiliyor. Sizlerde şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve bankalarda kara listede olmadığınızı biliyorsanız, Şekerbank üzerinden verilen maaşınızın 34 katına kadar kredi başvurusunda bulunabilir. 36 ay vadeye kadar bu krediyi, vadeleri ile bölebilirsiniz.

sekerbank-maasinizin-34-katina-kadar-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-baslattigini-duyurdu-tam-34-kati

Şekerbank Maaşın 34 Katına Kadar Kredi Başvurusu 

Şekerbank, üzerinden maaşın 34 katına kadar verilen kredilerde üst limiti 200000 TL'ye kadar olmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin maaşlarına göre verilecek olan bu kredileri alabilmeleri için maaşlarının da Şekerbank üzerinden yatıyor olması gerekmektedir.

Kısacası, emekli olan kişilerin, maaşın 34 katına kadarki ihtiyaç kredisi kullanmaları isteniyorsa bu bankaya emekli maaşını taşımaları gerekiyor. Emekli maaşınızı bu bankaya taşımazsanız daha düşük limitlerde kredi kullanırsınız. Çalışan kişiler ise bu bankadan maaş almıyorsa en az bir yıldır aynı iş yerinde sigortalarının yatmış olması gerekiyor. Bu şekilde bankadan aldığınız maaşın 34 katına kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Şekerbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek, kimliğinizi ve gelir belgenizi vermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere hemen kredi sonucu verilecek ve onaylı olan tutar kadar krediniz hemen hesabınıza atılacaktır.

Şekerbank, üzerinden aldığınız ihtiyaç kredilerinde diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarımızı da kapatarak, tek bir bankada ödemek kaydıyla borç Transfer Kredisi kampanyasına da katılabilirsiniz. Aldığınız tüm kredilerde banka 36 ay vade yapar ve ilk kredi taksitlerinde 3 ay erteleme yapma imkanı sizlere sağlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@