Seksenler Dizisi Transferlere Doymuyor! İşte Yeni Sezona Dahil Olan İsimler!

TRT' in ilgi ile ile izlenen dizisi Seksenler'in yeni sezonuna hazırlıklar hızla sürüyor. İşte dizinin yeni sezon oyuncuları..

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 17:02 07.06.2021 - 17:07 Azra Özdemir

TRT'in ilgi ile ile izlenen dizisi Seksenler'in yeni sezonuna hazırlıklar hızla sürüyor. İşte dizinin yeni sezon oyuncuları..

Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara vermişti.

seksenler

Rasim Öztekin'in üzücü vedasından sonra dizinin akıbeti merak konusu olup senaryonun nasıl ilerleyeceği ve yeni Fehmi karakterinin kim olacağı sorularına cevap aranmaya başlanmıştı.

Senaryoda tamamen değişikliğe gitmek  zorunda kalan Birol Güven Seksenler dizisinin yeni sezonunda yeni isimlerin geleceğini daha önceden duyurmuştu.

Seksenler Dizisine Transferler Devam Ediyor!

Kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan'ın yer aldığı Seksenler dizisi transferlere başlayarak önce ünlü futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel 'i kadroya dahil etti. Zeynep Demirel ilk oyunculuk deneyimini Seksenler dizisi ile yaşayacak. Zeynep Demirel'in kadroya dahil olmasından sonra ise Mucize Doktor'dan dev transfer gerçekleşti. Usta oyuncu Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Geçtiğimiz hafta daha önce fenomen dizide Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık'ın kadroya yeniden katıldığı duyuruldu. Bu hafta ise yeni isimlerin kadroya dahil olduğu öğrenildi.

Burcu Altın Deprem ve Efe deprem TRT'in sevilen dizisi Seksenler kadrosuna katılan son isimler oldu. Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ise henüz belli olmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@