TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinden büyük şok. Seksenler dizisi başrolü diziden ayrıldığını duyurdu.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek
TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinden büyük şok. Seksenler dizisi başrolü diziden ayrıldığını duyurdu. Hayranları Seksenler dizisinin nasıl devam edeceğini merak ediyor. Peki Seksenler bitecek mi final mi yapacak? Sensenler dizisi akıbeti merak ediliyor.

Seksenler dizisinde büyük şok!

Seksenler dizisinde sürpriz ayrılık! Seksenler dizisinde Nazlı karkaterine hayat veren Yasemin Çonka diziden ayrıldık. Nazlı karakteri hayranlarına veda ederek;

"Sevgili “Seksenler”izleyicileri, severek canlandırdığım “Nazlı” karakteri ile olan yolculuğumu sonlandırma kararı aldığımı bilmenizi isterim. Sevginiz ile büyüttüğünüz “Nazlı”karakteri, sayenizde en kıymetli performanslarımdan biri oldu. “Seksenler” dizisi yoluna başarı ile devam edecektir.Sizlere de iyi seyirler dilerim. Yepyeni projelerde, hayat vereceğim karakterlerle buluşuncaya kadar sağlıcakla kalın. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum." diyerek diziye veda ettiğini duyurdu.

Seksenler nasıl devam edecek?

Yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği, başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Özlem Tokaslan, Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner gibi isimlerin yer aldığı Seksenler dizisi Nazlı başrol karakterlerinden biriydi. Şimdi Seksenler'de yeni Nazlı mı gelecek yoksa Nazlı olmadan mı devam edecek merak ediliyor.

Seksenler Nazlı neden ayrıldı? Yasemin Çonka diziden neden gitti?

Seksenler dizisinde Nazlı canlandıran Yasemin Çonka, bir diziden başrol teklifi aldığı için diziden ayrıldığı, birol Güven'den izin alarak diziden çıktığı öğreniliyor. İlk gelen bilgilere göre Seksenler'e yeni bir kadın başrol gelecek ve Nazlı karakterini canlandıracak.