Seksenler Ne Zaman Başlayacak?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi 'Seksenler’in yeni sezonun ne zaman yayınlayacağı merak ediliyor. Peki Seksenler ne zaman başlayacak? İşte detaylar..

Dizi Haberleri 14.06.2021 - 17:55 14.06.2021 - 18:25 Azra Özdemir

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi 'Seksenler’in yeni sezonun ne zaman yayınlayacağı merak ediliyor. Peki Seksenler ne zaman başlayacak?

Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler; dizinin Fehmi babası Rasim Öztekin'in ani ölümü sonrası 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara veren Seksenler dizisinin yayın tarihi belli oldu!

seksenler-3

Kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan'ın yer aldığı Seksenler dizisi 24 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de başlıyor..

Yeni sezonuna bomba transferler!

Trt 1 'in fenomen dizisi yeni sezonuna  transferlere başladı. Önce ünlü futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel 'i kadroya dahil etti. Zeynep Demirel'in kadroya dahil olmasından sonra ise Mucize Doktor'dan dev transfer gerçekleşti. Usta oyuncu Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu. Reha Özcan da 'Seksenler' kadrosuna edebiyat öğretmeni olarak katılıyor. Ayrıca diziye mahallenin lisesi ve oradaki öğrenciler de dahil oluyor.

Ayrıca dizide Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık'ın  4 yıl aradan sonra kadroya yeniden katıldığı duyuruldu.  Ayrık'ın bu kararı almasında usta oyuncu Fehmi Öztek'in ani ölümünün etkili olduğunu dile getirdi.

2009 Miss Belçika Güzeli olan Zeynep Demirel, 'Seksenler' ailesine Çağatay’ın Belçikalı eşi 'Amelie' olarak katılıyor. Çağatay rolünde gördüğümüz İlker Ayrık, hikâye gereği uzun zaman önce Belçika’ya gitmişti. Dizide bir süredir Belçika’da olan Çağatay bu sezon sürpriz bir şekilde mahalleye geri dönüyor. Belçika’da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie (Zeynep Demirel) ile beraber 'Rukiye'nin karşısına çıkıyor.

Burcu Altın Deprem ve Efe deprem TRT'in sevilen dizisi Seksenler kadrosuna katılan isimler oldu.  Seksenler dizisi 24 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de TRT 1 'de..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@