Seksenlere Sürpriz İsim Dönüyor!

Seksenler dizisi son sürat devam ediyor. Dizinin sevilen ismi diziye geri dönüyor!

Dizi Haberleri 25.05.2021 - 13:07 25.05.2021 - 13:08 Ece Sahan

TRT'nin sevilen dizisi Seksenler ilk sezon ruhunu yeniden canlandırmaya çalışıyor. Dizinin sevilen ismi diziye geri dönüyor.

Rasim Öztekin'in ölümü sonrası büyük bir kan kaybeden Seksenler'e sevilen isim geri dönüyor. Seksenler dizisinin Çağatay'ı başarılı oyuncu İlker Ayrık diziye geri döndü!

İler Ayrık'a Zeynep Demirel Amelia rolü ile eşlik edecek. Seksenler'in Çağatayı İlker Ayrık diziye geri döndü! Fehmi ve Rukiye'nin küçük oğulları Çağatay ilk sezon ruhu ile diziye geri döndü.

Dizide Çağatay, Belçika'ya gitmiş olarak gösterilmişti. İler Ayrık'ın canlandırdığı Çağatay karakteri Belçika'dan eşi Amelia ile geri dönecek.

İlker Ayrık, Seksenler dizisine geri dönmesiyle ilgili olarak "Burası zaten benim ailem gibiydi. Eve geri dönmüş gibi hissediyorum" açıklamasında bulundu.

Seksenler dizisine Çağatay’ın Belçikalı eşi Amelie olarak katılan Zeynep Demirel, ise  "Seksenler dizisinin usta oyuncularıyla kamera karşısına geçtiğim için mutlu ve heyecanlıyım. Kendimi çok şanslı hissediyorum" diyerek duygularını dile getirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@