Depremden sonra bir de sel felaketi ile karşı karşıya kalan vatandaşlar, zor zamanlar geçiriyor. Şanlıurfa'da 13 kişi yaşamını yitirirken Adıyaman'da ise 2 kişiyi kaybettik. Şanlıurfa Valiliği, bodrum katta oturan vatandaşlardan evlerini boşaltmasını istedi.

Sel felaketi, deprem bölgelerini yoğun şekilde vurdu. Şanlıurfa Valiliği, bodrum katında oturanların evlerini boşaltmasını istedi. Sel sonrasında Şanlıurfa'da 13 kişi Adıyaman'da ise 2 kişi yaşamını yitirdi.

A101'e Gelenler Xiaomi Redmi Note 11 Pro'yu Evine Götürüyor! İşte Akıllı Telefon Fiyat ve Özellikleri! A101'e Gelenler Xiaomi Redmi Note 11 Pro'yu Evine Götürüyor! İşte Akıllı Telefon Fiyat ve Özellikleri!

İki Şehir Sele Teslim Oldu!

Deprem bölgeleri olarka da bilinen Şanlıurfa ve Adıyaman, sel karşısında çaresiz kaldı. Alınan önlemler kısmen işe yarasa da yaşamını yitiren vatandaşların kurtarılmaması ülkeyi yasa boğdu. Sel felaketiyle ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Depremden sonra bir de sel ile karşı karşıya kalan vatandaşlara ise hem devlet hem de şehir dışından yoğun destek sağlanmakta.