Selçuk Geçer ve Tunç Şatıroğlu dolar için son dakika açıklamaları yapmış durumdalar. Selçuk Geçer ve Tunç Şatıroğlu en önemli dolar uzmanları arasındadır. Doları olan hemen bunu yapsın.

Ayçiçek Yağı ve Toz Şeker İndirimleri Yakında Bitiyor! Alışverişte Fırsatları Kaçıranlar Çok Üzülecek! Ayçiçek Yağı ve Toz Şeker İndirimleri Yakında Bitiyor! Alışverişte Fırsatları Kaçıranlar Çok Üzülecek!

Dolar alan ve satan milyonlarca vatandaş bu mühim haberi bekliyordu zira dolar almalı mı almamalı mı işte bütün herkes bu problemin cevaplarını arıyor. Dolar ve piyasa uzmanları olan Selçuk Geçer ve Tunç Şatıroğlu bu dolar probleminin cevaplarını verdiler. Selçuk Geçer ve Tunç Şatıroğlu herkesin oldukça merak ettiği dolar ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundular. İşte tüm detaylar haberimizde yer alıyor.  Selçuk Geçer ve Tunç Şatıroğlu, ülkemizin en mühim ekonomi yazarları arasında yer alıyorlar. İkisi de kendisine göre olabildiğince eksper ve hayatının çok büyük bir kısmını ekonomiye adamışlardır. Özellikle uzmanlık alanları dolardır. Yatırımcılar Selçuk Geçer ve Tunç Şatıroğlu haberlerine bakmadan dolar almıyorlar. Bu anlamda Selçuk Geçer ve Tunç Şatıroğlu dolar 22 TL olacak dediler. 

Selçuk Geçer: Dolar 22 TL Olacak 

Selçuk Geçer, geçen zamanlarda Youtube kanalında yaptığı yayında doların 22 lirayı aşacağını söyledi. Bunu da destek ve dirençlere dayanarak değil olumsuz ekonomi politikaları, ülke içi enflasyon ve devalüasyon şansına bakarak konuştu. Evet, şayet devalüasyon olursa dolar yüz lira dahi olur ona kuşku yok zira bu ülke o kara günleri defalarca yaşadı. Bu ülke saatinde bir lira üretmek amacıyla yirmi lira harcadı. O günler çok uzak değil, şimdi de bir lira üretmek amacıyla iki buçuk lira harcıyoruz. 

Tunç Şatıroğlu: Dolar Oldukça Riskli 

Tunç Şatıroğlu’da doların riskli hareket ettiğini söylerek dolar yatırımcısını oldukça tedirgin etti. Şuan dolar alım ve satım yapmanın hiç tavsiye edilmediğini belirtti. Bu anlamda bekleme moduna geçmekte yarar olduğu söylenmiş durumda. 

NOT: Haberimiz yatırım tavsiyesi değildir. Uzmanların kendi görüşleridir.