Fox TV'nin ünlü haber sunucusu Selçuk Tepeli tarim arazilerinin katledilemesine artık hiç birşey söyleyemedi. Kameralara önce kalem sonra bardak fırlattı...

Türkiye'de çöken ekonomide hayatta kalmaya çalışan vatandaş çaresiz kalırken, kendine yeten sayılı ülkelerdeyken buğday bile bulamaz hale gelmişken halen tarım arazilerinin katledilmesine kimse anlam veremiyordu.

AKP iktidarının yeşil alanları, deniz kenarlarını, fabrikaları, limanları satması derken tarlaları satması, tarımı bitirip çiftçiyi küstürmesi sonrası asıl tehlikenin üretim olduğunu Türkiye buğdaya, yağa, zeytne muhtaç hale gelince gördü.

Halen birçok yeşil alanı katleden sonra utanmadan lkenin milli serveti olan bir havalimanını bile "yeşil" az diyerek Millet Bahçesi vaadi ile yeşil sevdalısı gibi katleden AKP iktidarı, en büyük darbeyi tarım arazilerini betonlaştırarak gerçekleştiriyor.

Günlerdir tehlikeli ve mantık dışı duruma dikkat çekmeye çalışan usta haberci Selçuk Tepeli ise bu defa adeta sinirden çıldırdı.

Son günlerde Konya'da ve Gebze'de ki tarım arazilerine dikkat çeken, her akşam programda bu alanlarda yaşamaya çalışan çiftçilere söz veren Tepeli, bu akşam gerçekleşen programında bir çiftçinin anlatırken gözyaşlarının boğazında düğümlenmesi sonrası kendini tutamadı.

Ülkede tarladaki ürünün toplanmasına bile tahammül edemeyip beklemeyen AKP hükümetinin, makinalarla bina yapmak uğruna hasadı toprağı katlettiği görüntüler ve insanların gözyaşları medyaya yansırken düşmanın yapmayacağı bu olay uzun süredir sosyal medyada da "vatan hainliği" olarak yer buluyordu.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!

Fox TV'nin lafını sakınmayan ve zaten bu sebeple de AKP ve Erdoğan'ın gazabına defalarca uğrayan ve yakın takiplerindeki isim Selçuk Tepeli, verdiği yine bir tarım arazisi katli haberi sırasında önce sinirden konuşamadı, sonra "geç abi diğer habere" dedi ve bu arada yine öfkesine hakim olamayarak önce kameraya kalem fırlattı, sonra su dolu bardağı kameraya attı.