Hakan Ural annesi kim? Hakan Ural annesi Ceyhan Cem kimdir? Hakan Ural annesi Ceyhan Cem nereli?

Hakan Ural annesi kim? Hakan Ural annesi Ceyhan Cem kimdir? Hakan Ural annesi Ceyhan Cem nereli? Hakan Ural'ın babası ile yıllardır küs olmasının sebebi nihayetindeı dün sabah saatlerinden itibaren  ortaya çıktığı iddia edilirken, Selçuk Ural'ın geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklamanın yanlıi anlaşılma olduığunu umuyoruz ve ilan365 olarak haberimizin detaylarına başlıyoruz. Bir youtube yayınında Selçuk Ural'ın sözleri adeta gündem olmuşken,  bir gece birlikte olduğu kadından oğlu Hakan Ural'ın meydana geldiğini söyleyen Ural Hakan'ın annesi her şeyi hırs için yaptı. sözleri ile de herkesten ağır eleştiri aldı. 

Türkiye'de DNA testi yaptıran ilk insanmış

Selçuk Ural'ın açıklamalarında Hakan Ural'ın annesini bir daha görmediğinden bahsederken, hayatına girmesi sonrasında bir çok sancılı durum yaşadağını ve sonrasında da Hakan Ural'a DNA testi yaptırdığını açıkladı. Kızı ,için de aynısını yaptın mı sorularının üzerine, kızının annesi ile evli olduğunu açıkladı ve çok çapkın ve hızlı bir gençlik geçirdiğini de sözlerine ekledi. 

Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme

Hakan Ural'a sahip çıktı

Hakan Ural henüz çocukken onunla ilgilendiğini açıklayan Ural, en kötü günlerinde de yanında olduğundan bahsetti. Öyle ki askere gitmemesi için çürük raporu çıkarttığını ve Erdoğan ile Hakan Ural için görüştüğünü belirtirken, annesine neredeyse bir beddua etmediği kalmıştı. 

Annesinin cenazesine gitmedim

Sunuculuğunu yaptığı programa katılarak, 'Hakan erkekse benim soyadımı kullanmasın dedim. 19 yaşında baba oldum Hatalarım oldu. Hakan'ın hep yanında oldum Benim evimde kaldı Ben onu hapisteyken hep ziyaret ettim konular kapandıktan sonra Hakan'ın annesi vefat etti Ben geç uyanan bir insanım öğlen kalktığımda annesinin öldüğünü öğrendim ikindi namazında cenazesi vardı Ben gidemediğim için Hakan bana küs ya ben o cenaze niye gideyim annesiyle konuşmuyoruz zaten demesi de ikili arasındaki tüm ipleri gerdi. Öyle ki sosyal medya da şu an en çok konuşulan konulardan biri ise Selçuk Ural'ın Hakan Ural'ı mirasından men ettiği haberleri olurken, bakalım konu ile alakalı detaylar ne olacak?: 

Hakan Ural'ın annesi kim?

İstenmeyen kadın olarak açıklanan Hakan Ural annesi Ceyhan Cem kimdir? sorusunun yanıtı olarak da ünlü bir isim olarak bilinirken, 65 yaşında hayatını kaybeden Hakan Ural annesi Ceyhan Cem 2 yıl da kanser tedavisi görmüş