Yaşadığı aşklar ile sürekli olarak gündemde yer edinen Selin Ciğerci'nin erkek halini görenler bu kadar da olmaz diyor. Erkek hali kız halinden oldukça iyi yorumları yapıldı! Bakan bir daha bakıyor. Haberimizde detayları verdik.

Selin Ciğerci'nin erkek hali şoke etti! Erkek hali kız halinden oldukça iyi yorumları yapıldı! Bakan bir daha bakıyor... Selin Ciğerci herkesin bildiği gibi Bebek Okan lakabı ile tanınıyordu. Erkeklikten, kadınlığa geçtikten sonra gündeme yine fazlaca geldi. İsmini Selin Ciğerci olarak değiştiren ünlü isim vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Yaşadığı aşklar ve yaptığı evlilik ile gündmee gelen Selin Ciğerci magazin dünyasının hedefinde yer alıyor.  Bu bağlamda Selin Ciğerci’nin eski durumu sosyal medya da öyle bir şaşkınlık yarattı ki... Selin Ciğerci ile ilgili ‘’erkek durumu de ne kadar yakışıklıymış’’ yorumları yapılması ile gündemimizde ki konumunu almaya başladı. İşte, Selin Ciğerci’nin eski erkek hali...

Selin Ciğerci'nin erkek hali şoke etti!

Büyük bir merak içinde araştırılan konular arasında yer edinen Selin Ciğerci’nin erkek hali ise herkesi şoke etmiş durumda.  Herkesi şaşkına çeviren Selin Ciğerci bu fotoğrafların ortaya çıkması bağlamında yorumlar yapıldı.  Selin Ciğerci’nin eski halini görenler ‘’Erkek durumu daha süpermiş''ifadelerini kullanarak eleştirilerini ünlü isimle paylaştı. Selin Ciğercinin hayranları ve takipçileri bu durumunu görünce şaşkına uğradı. Ünlü isim kadın olma kararı verince ailesiyle büyük sorunlar yaşadı. Fakat bu sorunlara karşın kadın olmaktan vazgeçmeyen ünlü isim son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında konumunu aldı. 

Serdar Ortaç Müzik Dünyasına Seslendi! “Her şeye baş kaldırmaya gerek yok" Yasağa Tam Destek! Serdar Ortaç Müzik Dünyasına Seslendi! “Her şeye baş kaldırmaya gerek yok" Yasağa Tam Destek!

Selin Ciğerci kimdir?

Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Selin Ciğerci, 2017'lerin ortalarından bu yana pop müzik bölümünde çalışmaktadır. Selin Ciğerci, İstanbul'da 1984 senesinde muhafazakâr bir ailede doğdu. Konyalı bir babaya ve Kastamonulu bir anneye sahip Ciğerci’nin ailesi başlangıçta fakir olmakla birlikte, babasının bir hazır giyim firmasının sahibi olması ile parasal yönden üst civarlara çıktılar. Ciğerci, Okan Ünsal adı altında Wipe Out isimli uygulamanın 4. sezonuna katılmıştır.

Transseksüel; kendisini karşı cinse ait hisseden, karşı cinse benzemeye ilgi duyan ya da kendisini karşı türden biriymiş gibi hisseden insanlardır.  Yani insan erkek bulunduğu durumda bayan olmayı isteyebilir, kadın bulunduğu durumda erkek olmayı isteyebilir. Fakat transseksüel, daha çok ruhsal eğilimler amacıyla belirleyici bir kelimedir.

KAYNAK: ilan365.net