Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Saniye'si Selin Yeninci kimdir? Koronavirüse yakalanan ve yoğun bakıma kaldırılan oyuncu Selin Yeninci kimdir? Selin Yeninci kaç yaşında? Selin Yeninci son sağlık durumu nasıl? Selin Yeninci nereli? Selin Yeninci evli mi? Selin Yeninci sosyal medya hesabı? Selin Yeninci kronik hasta mıydı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci Koronavirüse yakalandı. Yoğun bakıma kaldırılan Selin Yeninci'nin sağlık durumu ciddiyetini korkuyor. Peki Selin Yeninci kimdir? Selin Yeninci kronik rahatsız mıydı?

ATV ekranlarında seyirci ile buluşan başrollerinde Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisine yer alan Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci izleyciler tarafından çok sevilmişti. Saniye karakteri ile adeta özdeşleşen oyuncu büyük bir hayran kitlesi yaratmayı başarmıştı.

SON DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA

Selin Yeninci koronavirüse yakalanmış ve evde gördüğü tedavinin sonuç vermemesi üzerine yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenilmişti. 33 yaşındaki oyuncunun son durumu hakkında hala net bir bilgi açıklanmadı.

Peki Selin Yeninci kimdir? Selin Yeninci'yer dair merak edilenler neler? İşte Selin Yeninci hakkında merak edilen bilgiler;

Selin Yeninci Kimdir?


16 Ocak 1988 İstanbul doğumludur. Lise yıllarından belli oyunculuğa merak saran Selin Yeninci lisede tiyatro bölümü başkanıydı. İzmir Atatürk Lisesi'nden sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nü bitirmiştir.

Selin Yeninci mezun olru olmaz Haluk Bilginer ile Oyun Atölyesi 'nde Macbeth, Don Juan'ın Gecesi gibi oyunlarda yer almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Saniye karakteri ile tanımıştır. Daha önce ise Vicdan, Nasipse Adayız, Kaçın Kurası, Ah Neriman, Olur Olur, Toz Ruhu gibi projelerde yer almıştır.