Eşi Kurretülayn Matur'un paylaşımlarından ötürü sürekli olarak Acun ile karşı karşıya kalmak zorunda kalan eşinin son paylaşımı sonrası ise TV8'deki işinden kovulan eski Survivor yarışmacısı Semih Öztürk boşanıyor!

TV8'de yayınlanan Survivor Panaroma adlı programda yorumculuk yapan eski Survivor yarışmacısı Semih Öztürk tartışmalı eşinden boşanıyor!

Eşi Kurretülayn Matur'un paylaşımından dolayı TV8'deki işinden kovulan Semih Öztürk boşanma kararı aldı.

Göz6 yarışmasında başlayan aşkları Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur'u Şubat ayında nikah masasına oturtmuştu. Sevgili olduğu dönemler de Semih Survivor yarışmasındayken Acun Ilıcalı'ya yaptığı sert yorumlarla gerginlik başlatan Matur son olarak Öztürk'ün işinden kovulmasına da neden olmuştu.

Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak! Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak!

Semih Öztürk'ü eşi Matur sosyal medya hesabından "Evlilikler aşkın bitmesinden değil, arkadaşlığın olmamasından biter" sözünü paylaşarak boşanma iddiasını güçlendirdi.

esinin-paylasimindan-dolayi-tv8-deki-isinden-olan-15403706_9474_m

Geçtiğimiz sene Acun Ilıcalı'nın vefat eden sağ kolu Alpay Kazan hakkındaki şok paylaşımı nedeniyle eşi Semih Öztürk'ü işinden eden Matur için kötü haber.. İkilinin evliliklerinin bu olay sonrası çatırdamaya başladığı iddia edilmişti.

Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur'un boşanma kararı aldığı iddia edildi. Matur Instagram hesabından yaptığı "Evlilikler aşkın bitmesinden değil, arkadaşlığın olmamasından biter" sözünü paylaşması ilie iddiaları kuvvetlendirdi..

Kurretülayn Matur, Acun Ilıcalı'nın sağ kolunun hayatını kaybetmisinin ardından "Hayat böyle bir şey işte. Bugün varsın, yarın yoksun. Kimsenin hayatını değiştirecek kadar hakkına girmeden, üzmeden, kırmadan yaşamalı insan. Hayatımdaki herkesi affettim. Bir seni affedemedim. İki dudağımın arasından çıkmıyor helal olsun. Acım, öfkem, kırgınlığım geçmiyor" diye yazmıştı.

Matur'un bu paylaşımının ardından Semih Öztürk Survivor Ekstra programından kovulmuştu.