TV8 ekranlarında Survivor All Star’ın hemen ardından yayınlanan Survivor Ekstra’da yorumcu olarak bulunan Semih Öztürk bir süredir programa çıkmıyor. Peki, Semih Öztürk Survivor Ekstra’da neden yok? Semih Öztürk’e ne oldu? TV8’den ayrıldı mı?

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2022 All Star ekranlarda izlenme rekorları kırarken aynı zamanda yorum programları da ilgi çekmeye devam ediyor. Survivor yarışmasının hemen ardından ekrana gelen Survivor Ekstra ise en çok izlenen yorum programları arasında yer alıyor. Ancak programın sevilen yorumcularından Semih Öztürk son bölümlerde Survivor Ekstra’da yer almadı. Peki Semih Öztürk'e ne oldu, neden yok? Semih Öztürk Survivor Ekstra’dan ayrıldı mı?

Semih Öztürk Survivor Ekstra’dan ayrıldı mı?

TV8’de yayınlanan yarışma programları ile adın ı duyuran ve geçtiğimiz yıllarda Survivor yarışmasına da katılan Semih Öztürk, daha sonra TV8’de yorumcu olarak çalışmaya başlamıştı. Survivor yarışmasının hemen ardından gece saatlerinde ekrana gelen Survivor Ekstra yarışmasının yorumcularından olan Semih Öztürk, aynı zamanda da yarışmanın en sevilen isimlerinden biriydi. Fakat Survivor Ekstra’nın ekrana gelen son iki bölümünde Semih Öztürk yer almadı. İzleyiciler de Semih Öztürk Survivor Ekstra’da neden yok, ayrıldı mı? Sorusunun yanıtını aramaya başladı. Sosyal medyada bazı kullanıcılar Semih Öztürk’ün Survivor Ekstra’dan kovulduğunu iddia etti, ancak bu konuda taraflardan bir açıklama yapılmadı.

Semih Öztürk kimdir, kaç yaşında?

Semih Öztürk, Bursa’da 1991 yılında dünyaya geldi. Ütopya ve Survivor yarışmalarına katılan Öztürk, burada dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olan Öztürk, uzun zamandan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak çalışıyordu. Semih Öztürk, kendisi gibi Ütopya yarışmasında yarışan Kurretülayn Matur ile evli.