Al Sana Haber programında sunucu olan Tuğba Ekinci ve Seyhan Soylu'nun arası yine açıldı ama bu defa ne açılmak… Ne varsa sosyal medyaya döküldü!

Son dönemde Al Sana Haber programında sunucu olan Tuğba Ekinci ve Seyhan Soylu hem ekrandan hem sosyal medyadan birbirine girdi. Ne var ne yok ortaya döken ünlülerden özellikle Tuğba Ekinci hızını alamadı!

Birbirlerine oldukça ağır sözlerle saldıran iki isim yaptıkları paylaşımlarla da sosyal medyanın gündemine girdi.

Yazımızın sonunda Seyan Soylu ve Tuğba Ekinci'nin sosyal medya paylaşımlarına yer veriyor olacağız ama önce sosyal medyada adeta bir seyire dönmüş olan kavganın detaylarına bakalım istiyoruz.

dsfdgvhj

Karşılıklı paylaşımlar yaparak birbirlerine olmadık ithamlarda bulunan Tuğba Ekinci ve Seyhan Soylu takipçileri dehşet içinde bıraktı.  Seyhan Soylu Tuğba Ekinci'nin popüler olmadığını ilginç cümlelerle söyerken Tuğba Ekinci ise işi bir adım öteye taşıyarak cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Selin Ciğerci’yi kendisine malzeme yaptı.

En son Eylül ayında kavga eden Tuğba Ekinci ve Seyhan Soylu tekrar barışmışlardı. Ancak bir küs bir barışık gezen ikilinin bu paylaşımlar ve laflar sonrası tekrar değil barışması biraraya gelmesi bile muhtemel görünmüyor.

Öncelikle Tuğba Ekinci'nin takipçi sayısı ile "Sen Apartmanda Starsın" sözlerinin yer aldığı paylaşımı ile laf söyleyen Seyhan Soylu'nun bu büyük hamlesi ve zeki esprisi ile sosyal medyada daha fazla bir taraftar topladığını belirtelim. Yani en azından paylaşımları ile maç skoruna göre şuan öde görünüyor.

erth

Katılmadığımız FİFA Dünya Kupası İçin Mehmetçik Katar’a Gönderiliyor! Güvenliği Türk Askeri Sağlayacak! Peki Neden? Katılmadığımız FİFA Dünya Kupası İçin Mehmetçik Katar’a Gönderiliyor! Güvenliği Türk Askeri Sağlayacak! Peki Neden?

“Sen Apartmanında Starsın” diyerek takipçi sayısı ile dalga geçtiği Tuğba Ekinci ise şiddetin dozunu yükseltip daha sert bir paylaşım yapmak istedi. Selin Ciğerci ile Seyhan Soylu'nun fotoğraflarını yan yana getirerek "hangisi daha kadınsı?" diye sordu. Ancak cinsel tercihinden dolayı operasyon geçirmiş Selin Ciğerci'yi bu aralarındaki tartışmada malzeme konusu yapmak ne kadar doğru, ne kadar etik tartışılacak gibi zira çok hoş bir durum olmadığı aşikar. Hem yaşanılan zamanda tamami ile gerçek anlamda güzel bir kadın olan Selin Ciğerci için, hem de aslında bu paylaşım ile kadınlığının hedef alındığı Seyhan Soylu için gerçekten hoş değil.

Gelinen noktada Tuğba Ekinci’nin bu paylaşımından sonra Seyhan Soylu’dan ve Selin Ciğerci'den nasıl bir hareket gelecek merak konusu oldu.

İşte Selin Ciğerci dahil paylaşımlar;

640xauto-11

sfrdghnm-1

ertyhj