Sen Çal Kapımı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 17.

Sen Çal Kapımı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 17. bölüm fragmanı çıktı mı? Sen Çal Kapımı 17. bölüm fragmanı neler oldu? Sen Çal Kapımı 17. bölüm yeni tanıtımı sizlerle. Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı ses getirdi.

Sen Çal Kapımı 17. Bölüm fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı da heyecan artmaya devam ediyor. Merakla beklenen Sen Çal Kapımı 17. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Sen Çal Kapımı 17. Bölüm fragmanında neler oldu? Eda ve Serkan yeniden birleşecek mi? Serkan, Eda’yı neden uyarıyor? Eda ve Efe arasında neler olacak? İşte detaylar…

Sen Çal Kapımı 17. bölüm fragmanı 4 Kasım 2020

Ekranların romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleriyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Çarşamba akşamlarına damga vuran dizi yüksek reyting oranları ile göz doldurmayı başarıyor. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı dizide eğlenceli bir aşk hikayesine tanıklık ediyoruz. Eda ve Serkan, farklı kişiliklerine ve hayata bakış açılarına rağmen aşkı birbirlerinde bulmuşlardır. Bir oyunla başlayan aşkları büyüyerek çevrelerindeki herkesi etkilemeyi başarmıştır. Heyecanın hiç azalmadığı Sen Çal Kapımı 17. Bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni bölümde Serkan’ın ne kadar kıskanç bir erkek olduğuna şahitlik ediyoruz. Eda ve Efe arasındaki ilişkiden rahatsızlık duyan Serkan, birbirinden komik anlar yaşanmasına neden oluyor. Eda, kalbinde sadece Serkan’ın aşkını taşımasına rağmen; kıskanılmak hoşuna gidiyor. Efe’ye karşı samimi bir arkadaş gibi davranmaya devam ediyor. Serkan’ın neden ayrılmak istediğini öğrenmek isteyen Eda durmak bilmiyor. Serkan’ın sakladığı sırrın geçmişle ilgili olduğuna dair önemli bir ipucu yakalıyor. Lakin, ailesinin ölümüyle ilgili olabileceğini hiç düşünmüyor. Serkan, Eda’dan uzak durmak için çok çabalıyor. Eda’nın iyi niyeti ve sıcaklığını özlüyor. Onsuz geçen günlerinin anlamsız ve boş olduğunu düşünüyor.

Lakin, sevdiği kadının daha fazla üzülmesini engellemek için ilişkilerini sonlandırması gerektiğini kabullenmeye başlıyor. Serkan gibi Eda’da ayrılıktan dolayı üzüntüye boğuluyor. Serkan’ın inadını kırmak için harekete geçen Eda, onunla uğraşmaya devam ediyor. Bu arada şirkete gelen yeni müşteri, Eda ve Serkan’ın birlikte çalışmasına neden olan bir istekte bulunuyor.