Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanı yayınlandı! Hande Erçel ve Kerem Bursin yine öpüştü

FOX TV fenomen dizisi Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanı yayınlandı.

Gündem 05.11.2020 - 20:30 04.05.2021 - 04:24 İlan35
FOX TV fenomen dizisi Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı günler rekorlar kıran Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanı öpüşme sahnesi damga vuracak. İşte 11 Kasım Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı!

Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanı

FOX TV’nin heyecan yüklü dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Merakla beklenen Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanında neler yaşandı? Serkan ve Eda’yı bekleyen sürpriz nedir? Eda, Serkan’dan vazgeçecek mi? İşte detaylar…

11 Kasım Sen Çal Kapımı fragmanı!Ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı romantizm ve eğlenceyi bir arada sunmaya devam ediyor. Yaz sezonundan itibaren ekran yolculuğunu sürdüren dizi, reyting oranlarını her hafta yükseltmeyi başarıyor. Eda ve Serkan arasındaki renkli aşk hikayesinin anlatıldığı yapım, seyircinin ekran başında eğlenceli anlar geçirmesine olanak sağlıyor. Serkan, Eda ile sahte nişanlılık sözleşmesi yapmaya karar verdiği andan itibaren değişmeye başlamıştır. Selin’e aşık olduğuna inanan Serkan, Eda ile tanıştıktan sonra bambaşka biri haline dönüşür. Hayatın fark yönlerini keşfetmeye başlar. Eda ise eğitim hayatını sürdürebilmek için başladığı oyunda Serkan’ın iyi niyetini ve kalbinin güzelliğini görmüştür. Kısa süre içerisinde birbirlerine aşık olan Serkan ve Eda, yeni bir hayat düşü kurmaya başlamıştır.Lakin, tesadüfler eseri birleşmelerini sağlayan hayat yeni sürprizler hazırlamaktadır. Heyecan ve eğlencenin bir an olsun azalmadığı Sen Çal Kapımı 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Eda, Serkan’ın sakladığı bir sır olduğunu düşünmektedir. Bu sırrı bulmak için her yolu denemesine rağmen başarılı olamamıştır. Serkan’ın neden acı çekmelerine müsade ettiğini bir türlü anlayamaz. Serkan’a son bir rest çekmeye karar veren Eda, ondan vazgeçme eşiğine gelmiştir.

İçi kan ağlamasına rağmen aralarındaki ilişkinin sona ermesi gerektiğini düşünmektedir. Eda’nın hissettiklerini anlamaya çalışan Serkan, durumun giderek kördüğüm haline geldiğinin farkındadır. Eda’yı korumak için aldığı kararın onu daha çok üzdüğünü fark eder. Lakin, sakladığı sırrı açıklaması halinde yollarının bir daha kesişmeyecek şekilde ayrılacağına inanmaktadır.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@