Sen Çal Kapımı bu akşam 33. yeni bölümüyle Fox TV ekranlarında seyirci karşısına geçti.

Sen Çal Kapımı bu akşam 33. yeni bölümüyle Fox TV ekranlarında seyirci karşısına geçti. Her bölümü ilgiyle takip edilen dizide yaşananlar izleyenleri bu haftada ekranları başına kilitledi. Sen Çal Kapımı bu akşam saat 20.00'de 33. bölümüyle ekranlara geldi. Sen Çal Kapımı dizisinde bu hafta da heyecanlı anlar yaşandı. Yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran Sen Çal Kapımı dizisi bu hafta da heyecan dolu sahneleri ekranlara getirdi. Sen Çal Kapımı 33. Bölüm izle seçeneğiyle birlikte 27 Şubat son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları haberimizde sizlerle...

Hayatta ki tüm umutlarını eğitimine adayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına sebep olan Serkan Bolat ile günün birinde karşı karşıya gelir. Serkan Bolat hem yakışıklı hem karizmatik hem de bir o kadar egoist biridir. Eda'ya kendisiyle 2 ay nişanlı kalması karşılığında ona bursunu yeniden vermeyi teklif eder. Ancak Eda başta bu teklife sıcak bakmasada daha sonra işler değişecek ve bu teklifi kabul edecektir. Sen Çal Kapımı dizisi ekranlara getirdiği sahneler ve sağlam oyuncu kadrosuyla seyircilerin beğenisini topluyor.

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm İzle


Eda, Deniz'in oyununa katılarak tarihi öne almaya karar verir. Her şeyden bir haber olan Serkan ise, Eda'nın bu hareketinden rahatsız olur. Serkan için artık "kıskançlık sirenleri" çalmaya başlar. Bu uyarıcılar onu Eda'ya adım adım yaklaştırıyorken, Serkan'ı Eda'ya yakınlaştırmak istemeyen Selin de, Deniz ile birlik olup bu oyunu fırsata döndürmeye kararlıdır.

Serkan'ın uçağı İtalya'ya iş için  giderken kaybolmuştur. Eda gelinliği içerisinde perişan bir halde yıkılıp kalmıştır. Düğün için toplanan herkes şaşkınlık ve tedirginlik duygularını bir arada yaşar. Uçağın düştüğü kesinleşir ancak Serkan yoktur. Kaza sonrasında Eda için Serkan'dan iyi bekleyerek geçen acı dolu günler başlayacaktır. Serkan'ın arkadaşları ve Aydan da büyük bir telaş içerisindedir. Birbirlerine destek vererek hem özel hayatlarını devam ettirirken hem de Artlife Mimarlık'taki işlerin aksamaması için çaba sarfederler.

Sonunda Serkan geri dönmüştür. Hem de yakından tanınan bir kişiyle birlikte dönmüştür. Sağlığı yerindedir ancak geçen süre içerisinde Serkan'ın hayatında oldukça fazla şey değişmiştir. Bu değişiklikler Eda'yı derinden yaralar. İnsanlar şaşkınlık içerisindeyken Eda bu değişim karşısında kararlılık göstererek Serkan'a kendisini yeniden hatırlatmak konusunda karalıdır.

Sen Çal Kapımı 34. Bölüm Fragmanı İzle                                

FOX TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Sen Çal Kapımı her hafta yayınlandığı yeni bölümleriyle sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Eda ve Serkan Bolat arasındaki tutkulu ve heyecan dolu aşkı konu alan dizi 27 Şubat Cumartesi akşamı 20.00'de 33. bölümüyle yayınlandı. Bu hafta yayınlanan yeni bölümde yaşanan özel ve heyecan dolu sahneler seyircilerin beğenisini toplamayı başardı.

Diziyi yakından takip eden seyirciler bu akşam yayınlanan Sen Çal Kapımı 33. yeni bölümün sona ermesinin ardından gelecek hafta yaşanacakları merak etmeye başladı. Dizinin gidişatını merak eden izleyiciler Sen Çal Kapımı 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt aramaya başladılar. Ancak henüz Sen Çal Kapımı 34. Bölüm Fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız, lütfen takipte kalın...