Diziseverler, an itibariyle FOX ekranlarında sona eren Sen Çal Kapımı 13 Mart son bölümün ardından araştırmalara da başladılar. Sen Çal Kapımı 13 Mart son bölüm izle, Sen Çal Kapımı 35.

Diziseverler, an itibariyle FOX ekranlarında sona eren Sen Çal Kapımı 13 Mart son bölümün ardından araştırmalara da başladılar. Sen Çal Kapımı 13 Mart son bölüm izle, Sen Çal Kapımı 35. bölüm izle seçenekleri araştırılıyor. Sen Çal Kapımı 13 Mart son bölüm izle seçeneğiyle birlikte 35. bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

FOX TV ekranlarının başarılı dizisi Sen Çal Kapımı da 35. bölüm heyecanı! Diziseverler, 13 Mart Cumartesi akşamı FOX ekranlarında saat 20.00 itibariyle yayınlanan Sen Çal Kapımı 35. bölümü nefeslerini tutarak izlediler. Serkan ve Eda aşkında son durum ne olacak? Sorusu Sen Çal Kapımı son bölümde yanıt buldu. Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bursin'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin 35. bölümünü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler Sen Çal Kapımı 13 Mart son bölüm izle seçeneklerini araştırıyorlar. Sen Çal Kapımı 13 Mart Son bölüm izle! Sen Çal Kapımı 35. bölüm izle!

Sen Çal Kapımı 35. Bölüm İzle! Eda Evlendi

Eda'nın evlenecek olması Serkan'ı çıldırtıyor! Serkan da Selin'le evlenecek mi? Eda, Serkan'a kendini hatırlatmak için her yolu deniyor. Hatta onu daha da baskılamak için sahte bir nikah bile organize ediyor. Tüm bu yaşanan büyük karmaşa sonucunda Serkan Eda'yı hatırlayabilecek mi? Serkan ve Eda arasındaki büyük aşk yeniden küllerinden doğacak mı? Sen Çal Kapımı izleyicileri 35. bölümde Eda ve Serkan'ın yeniden birlikte olmaları için nefeslerini tuttular. Serkan sonunda Eda'ya ne kadar güzel olduğunu itiraf etti. Eda bu sözden çok etkilendiğini belli etti.

Sen Çal Kapımı 13 Mart Son Bölüm İzle! Eda ve Serkan'a Nikah Şoku

Eda Yıldız, Deniz'le evlenecek mi? Sahte evlilik organizasyonu, Serkan'ı zorluyor! Eda, Serkan'ı geri kazanmak için büyük bir oyun hazırlıyor. Bu iki taraf için de zor olacak ancak Serkan, sonunda Eda'sına dönecek. Serkan düğünü basıyor ve her şeyi hatırladığını söylüyor! Serkan Eda'ya "Seni Çok seviyorum!" diyor. Ancak organizasyonda büyük bir şok yaşanıyor! Eda her şeyin kurmaca olduğunu düşünürken nikah memuru, nikahın gerçek ve resmi olduğunu açıklayıp Eda'nın Deniz'le evlendiğini söyleyiveriyor. Serkan ve Eda'nın dünyası başına yıkılacak!

Peki şimdi ne olacak? Eda ve Serkan birbirlerini bulmuşken şimdi de Deniz'le olan evlilik her şeyi bitirecek mi? Yoksa ikili tüm bu engellere rağmen bir çıkış yolu bulacak mı? Sen Çal Kapımı izleyicileri Serkan ile Eda'nın tekrar birlikte olmalarını ve yeniden evlenmelerini istiyorlar!

Sen Çal Kapımı 36. Bölüm Fragmanı İzle

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı da 35. bölüm bu akşam yayınlandı ve artık geride kaldı. Diziseverler büyük bir heyecanla Sen Çal Kapımı 36. bölüm fragmanı için araştırmalara başladılar. Sen Çal Kapımı dizisi 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu soru yanıt arıyor. Sen Çal Kapımı 36. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız, lütfen beklemede kalınız.