Sen Çal Kapımı başlamadan final tarihi açılandı! Hande Erçel kanalı ve yapımcıyı zora soktu!

FOX TV ekranlarında sezon arası veren işlerin arasında yer alan Sen Çal Kapımı yeni sezon başlamadan Hande Erçel çok konuşulacak gafa imza attı. Hande Erçel açıklamaları sonrası hem kanal hem yapımcı

Dizi Haberleri 30.05.2021 - 20:20 30.05.2021 - 20:20 Berkay Keskin

FOX TV ekranlarında sezon arası veren işlerin arasında yer alan Sen Çal Kapımı yeni sezon başlamadan Hande Erçel çok konuşulacak gafa imza attı. Hande Erçel açıklamaları sonrası hem kanal hem yapımcı çok zor anlar yaşıyor!

Hande Erçel diziyi başlamadan bitirdi!

FOX TV ekranlarında Kerem Bursin ve Hande Erçel başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi final tarihi Hande Erçel açıkladı. finale kadar Sen Çal Kapımı dizisinin tüm senaryosunu yayınlanan Hande Erçel adeta şok etti. Son 11 bölüm olarak ekranlara gelecek dizi diyen hande Erçel, 50. bölümde final yaparak Ağustos ayında dizinin biteceğini aktardı!

Hande Erçel yapımcıyı ve FOX TV zora soktu!

Bir dizinin final tarihi belli olması reytingleri yarı yarıya düşürür. İzleyicinin final yapacağını bildiği diziyi izlemediği biliniyor. Bu sebeple Hande ERçel bu açıklamaları sonrası fOX TV'de yapımcı da zor durumda kaldı. Hande Erçel Kerem Bursin aşkını itiraf ederken bilmeden gafa imza attı!

İşte Hande Erçel'den Sen çal kapımı final açıklaması!

Estetiğim yok espirisi!

Hande Erçel çok uzun bir süredir merak edilen Estetiğim yok açıklaması sonrası estetiği olduğunu hatırlaması da oldukça güldürdü.

Kerem Bursin Hande Erçel aşkı nasıl başladı?

Kerem Bursin'le olan aşkını da yanıtlayan Hande Erçel, yeni bir ilişki olduğunu ve olur olmaz haberiniz olduğu diyerek magazincilere takıldı. Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkının kısa süre önce başladığı öğrenildi. Başka bir kişiyle de aşk yaşamadığı sadece Kerem Bursin ile aşk yaşadığını dile getirdi.

Hayranları üzüldü!

Kerem Bursin ve hande Erçel aşkı çok sevilse de Hande Erçel ve Kerem bursin başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi bitimi adeta hayranlarını kahretti. Hande ERçel böyle bir açıklama yapması çok yanlış olduğu dile getiriliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@