Sen Çal Kapımı bomba transfer! Mucize Doktor birleşiyor! Ali Vefa Taner Ölmez geliyor

Sen Çal Kapımı dizisine bomba transfer. Aynı yapım şirketine ait olan Sen Çal Kapımı ve Mucize Doktor dizileri birleşiyor. Televizyon tarihinde yazın muhteşem sahneler izleyeceğiz.

Dizi Haberleri 11.05.2021 - 23:47 11.05.2021 - 23:55 Berkay Keskin

Sen Çal Kapımı dizisine bomba transfer. Aynı yapım şirketine ait olan Sen Çal Kapımı ve Mucize Doktor dizileri birleşiyor. Televizyon tarihinde yazın muhteşem sahneler izleyeceğiz.

Sen Çal Kapımı ve Mucize Doktor birleşiyor!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kerem Bursin ve Hande Erçel başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisine taze kan. Şu sıralar FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini oynayan Taner Ölmez diziye dahil oluyor. Yaz ayı çok eğlenceli geçecek.

Taner Ölmez Sen Çal Kapımı dizisinde!

Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandırarak rekorlar kıran Taner Ölmez, Mucize Doktor 3. sezonuna zar zor ikna edilmişti. 

MF yapım imzasıyla ekranlara gelen Mucize Doktor ve Sen Çal Kapımı büyük bir sürprize imza atıyor. Serkan'ın yakalandığı hastalığı Berhayat Hastanesi doktoru Ali Vefa tedavi edecek. Yaz ayında ekranlara gelecek Sen Çal Kapımı dizisinde Ali Vefa karakterini izleyeceğiz.

Taner Ölmez ve Hande Erçel aşk yaşayıp kıskandıracak!

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan ve Hande çocukları da dizide yer alacak. Ancak büyük sürpriz çocukları için devam eden aşka Ali Vefa dahil olacak. Şimdiden Taner Ölmez ve Hande Erçel hayranları ikiliyi çok yakıştırdı.

Sen Çal Kapımı çekimleri başladı!

FOX TV ekranlarında sezon finali yapan ve Haziran ayında ekranlara gelecek Sen Çal Kapımı dizisi çekimleri başladı. Hande ve Kerem karakterlerinin çocuğunun dahil olduğu sahne çekimleri tamamlandı ve Mucize Doktor sezon final yapmasıyla Ali VEfa Taner Ölmez diziye gelecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@