Sen Çal Kapımı Ceren'i Melisa Döngel'in Sevgilisi Ünlü Otelin Veliahtı Çıktı!

Son dönemlerde özel hayatı ile gündemden düşmeyen Melisa Döngel 'in gerçek aşkı ortaya çıktı. Güzel oyuncunun Guido Senia ve Ekin Koç'la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Fakat iddialar asılsız çıkarak asıl sevgilisinin bir otel zincirinin veliahtı olduğu ort

Magazin 02.05.2021 - 17:38 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı dizide Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile rol alan 21 yaşındaki başarılı oyuncu Melisa Dönel son zamanlarda aşk haberleri ile gündeme geliyor. Önce Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Guido Senia ile adı aşk dedikolurına karışan güzel oyuncunun adı sonra Ekin Koç ile anılmıştı. Bu iddiaların ortaya atılmasından sonra Döngel açıklamalarda bulunarak yalanlamıştı.

"İddialar asılsız. Hayatımda başka biri var" 

Melisa Döngel ilişkisi olduğunu doğrulamış fakat bahsi geçen isimlerin asılsız olduğunu duyurmuştu. Bunun üzerine sevgilisi ise merak konusu olmuştu. Magazin basınına bomba gibi düşen bu olaydan sonra Dögel'in aşkı araştırılmaya başlandı. Peki ünlü yıldızın sevgilisi kim?

Gizemli aşı merak uyandıran Melisa Dögel'in asıl sevgilisinin Deniz Şahin olduğu ortaya çıktı. Ünlü otel zincirinin veliahtı olan Şahin ile mutlu bir ilişkisi olduğu öğrenildi.

Yeni proje yolda!

Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan Döngel'in yeni projesi belli oldu. Döngel, Fox TV için hazırlanan 'Canning Single Lady' uyarlama dizisinde Burcu Özberk, İlhan Şen ve Burak Yörük'le başrolde yer alacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@