Sen Çal Kapımı Dizisi Ayşe Akın'ın Sevgilisi Tufan Doğan Mahsun Kırmızıgül'ün Oğlunu Tokatla Yere Serdi!

Ayşe Akın'ın zengin sevgilisi Tufan Doğan, nişanlısını kıskandığı Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül'ü tokatladı ve sandalyeden düşürdü!

Magazin 06.07.2021 - 09:38 06.07.2021 - 09:52 Ece Sahan

Yeni nesil zengin çocukları 3. sayfa haberlerini aratmıyor. Sen Çal Kapımı dizisinde otel müdürü Deniz Hanım karkaterine hayat veren Ayşe Akın sevgilisi iş insanı olduğu söylenen Tufan Doğan bir mekanda karşılaştığı Mahmut Kırmızıgül'ü nişanlısı Ayşe Akın'a selam verip yanağını okşadığı diye aniden tokatladı.

Tufan Doğan kimdir? Tufan Doğan kimin oğlu? Tufan Doğan kaç yaşında? 

Ayşe Akın, Belçika'da yaşayan iş insanı Tufan Doğan'la nişanlandı. Kutlama yapmak için Nişantaşı'nda Nişantaşı'ndaki bir mekanda yemeğe giden çift sonrası olanlar oldu.  Tufan Doğan ve Ayşen Akın, lavaboya gitmek için yerlerinden kalktı ve o sırada aynı mekanda olan Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül, bir anda gördüğü Ayşe Akın'ın yüzünü sıktı ve yanağını okşadı.  Bu hareket sonrası Tufan Doğan sinirlendi.  Ayşe Akın, bunun üzerine "Eskiden tanıdığım biri" diyerek, nişanlısı Tufan Doğan'ı ikna edip lavaboya yürüdü.

Lavabo dönüşü Tufan Doğan, nişanlısı Ayşe'yi yerine oturttuktan sonra, Mahmut Kırmızıgül'ün yanında gitti. Sarışın bir kadınla eğlenen Mahmut Kırmızıgül'ün bir anda yakasına yapışan Tufan Doğan, "Sen kimsin?" diye bağırdı.  Mahmut Kırmızıgül'de bunun üzerine "Ben Mahsun Kırmızıgül'ün oğluyum" dedi. Bunun üzerine Tufan Doğan, bar taburesi üzerinde oturan Mahmut Kırmızıgül'e tokat attı ve sandalyeden düşürdü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@