Fox Tv'nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisine dahil olan yeni oyuncular dizinin seyrini değiştirdiği kadar huzursuzluk da çıkardı. Sen Çal Kapımı dizisine nazar değdi.

Hekimoğlu Severlere Müjde Geldi! Hekimoğlu Severlere Müjde Geldi!
Fox Tv'nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisine dahil olan yeni oyuncular dizinin seyrini değiştirdiği kadar huzursuzluk da çıkardı. Sen Çal Kapımı dizisine nazar değdi. Senaryo değişikliği diziye iyi gelmedi. Dizinin Balca'sı İlayda Çevik ile Eda'sı Hande Erçel arasında neler oluyor?

Sen Çal Kapımı dizisinin senarist kadrosu değişti. Diziden önce Selin karakterine hayat veren Bige Önal ardından Alptekin karakterine hayat veren Ahmet Mark Somers diziden ayrıldı. Yaşanan bu yaprak dökümü sonrası diziye Balca karakteri ile İlayda Çevik ve Eda'nın babaannesi Semiha karakteri ile Ayşegül İşsever dahil oldu.

Ancak seyirci bu değişikliklerden memnun kalmadı. Eda ile Serkan'ı bekleyen yeni ayırma timi Balca ve Semiha seyircinin şimdiden öfkesini kazanmayı başardı. Balca karakterinin açıkça sinsi şekli seyircinin gözüne sokulduğu takdirde Serkan'ın bunu anlamaması seyirciyi kızdırdı. Seyirci Selin'i aramaya başladı.  Sen Çal Kapımı dizisinin hayranları Eda ile Serkan'ın birleşeceğini beklerken diziye ayrılıklar damga vuracak.

Sen Çal Kapımı dizisinin set arakasında oldukça keyifli bir ekip yer alıyor. Oyuncular sıklıkla sosyal medya hesaplarından eğlendikleri paylaşımlara yer veriyor. Ancak diziye yeni katılan İlayda Çevik bu set ortamına uyum sağlayamadı. İlayda Çevik ile Hande Erçel arasında başrol krizi çıktı iddiaları da kulislerde yayılmaya başlandı.

Hande Erçel'in karşısında önceden yer verilen Selin karakterinin özellikle Eda karakterinin yanında kötü giydirilmesi, bakımsız yapılması göze batıyordu. Kulislerde bu durumu Hande Erçel'in istediği iddia ediliyordu. Ancak diziye yeni katılan Balca karakterinin son derece güzelliğine yer verilmesi bu dedikoduları da ortadan kaldırdı. Ancak bu sefer de kulislerde İlayda Çevik ile Hande Erçel arasında ego savaşı olduğuna dair dedikodular çıktı.