Başrollerinde güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı oyuncu Kerem Bursin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde oyuncu değişiklikleri yapılmaya başlandı. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in dizisi Sen Çal Kapımı'da yer alan sevilen oyuncu, başka bir diziye geç

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!
Başrollerinde güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı oyuncu Kerem Bursin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde oyuncu değişiklikleri yapılmaya başlandı. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in dizisi Sen Çal Kapımı'da yer alan sevilen oyuncu, başka bir diziye geçiş yapıyor. FOX TV ekranlarında yer alan Sen Çal Kapımı dizisinde Fifi karakterine hayat veren güzel oyuncu, ATV dizisinde yayınlanan Ramo dizisine geçiş yapıyor. Sen Çal Kapımı dizisinin Fifi'si diziden ayrıldı. Fifi karakterine hayat veren Sitare Akbaş, başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo dizisine geçiş yaptı. Sevilen dizi Ramo'ya yapılan oyuncu transferi çok ilgi çekti. Dizilerde transfer dönemi olmasa da bazı diziler, reytingleri yükseltmek ve dizinin dinamiğini sağlayabilmek adına transferler gerçekleştirmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı dizisinin Fifi'si Ramo dizisine geçiş yaptı. Sen Çal Kapımı Fifi neden diziden ayrıldı ? Sen Çal Kapımı Fifi kimdir ? Sitara Akbaş kimdir ? Sen Çal Kapımı Fifi Ramo dizisinde hangi rolde olacak ?

Sen Çal Kapımı Fifi Neden Diziden Ayrıldı ?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde bir oyuncu ayrılığı yaşandı. Yaşanan ayrılık sonucunda başrollerinde güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı oyuncu Kerem Bursin'in yer aldığı dizi Sen Çal Kapımı'nın Fifi'si diziden ayrıldı. Başarılı oyuncu sitara Akbaş'ın hayat verdiği Fifi karakterinin neden Sen Çal Kapımı dizisinden ayrıldığı merak edildi. İzleyenler araştırmaya başladı. Sitare Akbaş'ın diziden neden ayrıldığı merak konusu oldu. Güzel oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinde Fifi karakteri ile kendisini göstermişti. İzleyenler Fifi'yi çok seviyordu. Sen Çal Kapımı dizisinin Fifi'si Ramo dizisine geçiş yaptı. Ramo dizisinde yer alacak olan Sitare Akbaş, Sen Çal Kapımı dizisindeki Fifi karakterini bıraktı. Bundan dolayı da Fifi yani Sitare Akbaş diziden ayrıldı.Sitare Akbaş Kimdir ?

Sen Çal Kapımı dizisinde Fifi karakterine hayat veren Sitare Akbaş'ın kim olduğu merak ediliyor. Başarılı oyuncu Sitare Akbaş, Sen Çal Kapımı dizisinde sıradışı bir karaktere hayat veriyordu. Dizide tarzı, görünüşü ve kişiliği oldukça farklıydı. Farklı ve özgün tarzı ile izleyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Peki, Sen Çal Kapımı dizisinin Fifi'si gerçekte kimdir ? Sen Çal Kapımı dizisinden Ramo dizisine geçiş yapan oyuncu Sitare Akbaş kimdir ?

Sitare Akbaş, 6 Ekim 1988 yılında doğmuştur. 32 yaşında olan Sitare Akbaş'ın tam adı Makbule Sitare Akbaş'tır. Sitare Akbaş'ın nereli olduğu en çok merak edilenler arasındadır. Sitare Akbaş, İstanbulludur, İstanbul'da doğmuştur. Sitare Akbaş, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezun olmuştur. Sitare akbaş oyunculuk hayatına ilk olarak Beşinci Boyut dizisi ile başlamıştır. Asıl Akasya Durağı'nda hayat verdiği Zeyno karakteri ile tanınmıştır. Sitare Akbaş daha pek çok dizide yer almıştır. Sitare Akbaş Fatmagül’ün Suçu Ne?, Dila Hanım, Emanet, Urfalıyam Ezelden, İstanbul Sokakları, Analar ve Anneler gibi dizilerde yer almıştır. Sitare Akbaş son olarak FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Fifi karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu şimdi Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılıp Show TV'de yayınlanan Ramo dizisine geçiş yapmıştır. Sitare Akbaş'ın boyu 171'dir.

Sitare Akbaş Yer Aldığı Diziler

Beşinci Boyut,

Akasya Durağı,

Fatmagül’ün Suçu Ne?,

Dila Hanım,

Emanet,

Urfalıyam Ezelden,

İstanbul Sokakları,

Analar ve Anneler,

Sen Çal Kapımı,

Ramo dizilerinde rol almıştır. Sevilen oyuncunun sempatik tavırları ve farklı tarzı dikkat çekmeyi başarmıştır. Sitare Akbaş'ın farklı havası ve görünümü dizilerde de ona farklı bir hava katmayı başarıyor. Sitare Akbaş, Ramo dizisinde hangi rolde olacak bilinmiyor.