Sen Çal Kapımı dizisine dev transfer! Sen Çal Kapımı Kemal Özcan kimdir?

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bursin'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Kadrosunda Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt , Alican Aytekin gibi başarılı isimlerin yer ald

Dizi Haberleri 08.03.2021 - 14:26 04.05.2021 - 04:21 İlan35
Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bursin'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Kadrosunda Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt , Alican Aytekin gibi başarılı isimlerin yer aldığı, cumartesi akşamları FOX TV’de yayınlanan diziye bomba bir isim daha  dahil oldu. Peki yeni gelen oyuncu kim?

İşte detaylar..

FOX TV’de yayınlanan  Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosuna en son Ateş karakteri ile Özhan Carda dahil olmuştu. Özhan Carda'nın dahil olmasından sonra yeni bir karakterin daha dahil olduğu öğrenildi. Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosuna başarılı isim Sinan Albayrak katıldı. Sinan Albayrak , Kemal Özcan karakteri ile ekrana gelecek.

Eda ve Serkan ‘ın aşk hikayesini konu alan Sen Çal Kapımı dizisinin yönetmenliğini Altan Dönmez üstlenirken, senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınmaktadır. Sen Çal Kapımı FOX TV ekranlarında her cumartesi saat 20:00’de yayınlanmaktadır.

Sinan Albayrak'ın kadroya dahil olmasının ardından gözler usta isme çevrilmiştir. Oyuncunun hayatı merak konusu olarak araştırılmaya başlanmıştır. Peki Sinan Albayrak kimdir? Oyuncunun hayatına dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..Sinan Albayrak kimdir?

27 Şubat 1973 tarihinde  Almanya'da dünyaya gelmiştir. Tam adı Sinan Taymin Albayrak'tır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Tiyatro oyuncusu olarak başlayan Sinan Albayrak daha sonra birçok dizi ve filmlerde yer almaya başlamıştır. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır:

O Hayat Benim

Tozlu Yollar

Sen De Gitme

Sultanın Sırrı

Eşrefpaşalılar

Sessiz Gece

Beşinci Boyut

Beyaz Gelincik

Yersiz Yurtsuz

Kadın Severse

Sis ve Gece

Omuz Omuza

 

 

 

 

Son Haberler Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@