Ünlüler arasında her alanda rekabet ve yarış devam ediyor. Hem sosyal medya takipçi sayıları ile hem de servetleri ve servetlerine ekledikleri ile yarış halinde olan isimler arasında yarış bitmek bilmiyor.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"
Ünlüler arasında her alanda rekabet ve yarış devam ediyor. Hem sosyal medya takipçi sayıları ile hem de servetleri ve servetlerine ekledikleri ile yarış halinde olan isimler arasında yarış bitmek bilmiyor. Her geçen gün servetine servet katan isimler arasında sadece iş insanları veya işletmeciler yer almıyor. Milyonları olan ve milyonlar kazanmaya devam eden isimler arasında çok sayıda başarılı şarkıcı, model ve oyuncu da yer alıyor. Yaptıkları işin kalitesi, popülerlikleri ve bilinirlikleri ile yer aldıkları proje ve işlerden oldukça yüksek kazançlar elde ediyorlar. Türkiye'de en çok kazanan ünlülere baktığımız da sosyal medyada en çok takipçiye sahip olan ünlüler olduğunu görüyoruz. Sosyal medya takipçisi en yüksek olan isimler, dizi ve film gibi hatta reklam gibi projelerin en çok tercih edilen isimleri oluyor. Buna sosyal medya fenomenleri de dahil oluyor. Hem sosyal medya takipçisi hem yaptığı işler hem de kazancıyla adından sıkça söz ettiren genç ismin serveti adeta dudak uçuklattı!

Yer aldığı projeler ve projelerden aldığı ücretler ile sık sık gündeme gelen isimler var. Bu isimler genellikle ülke ve dünya çapında tanınan, büyük bir kitleye ulaşan isimler oluyor. Sadece Türkiye'de de değil, komşu ülkeler ve hatta avrupa ülkelerinde tanınan isimler projelerden en yüksek parayı kazanıyorlar. Kazançları doğrultusunda da servetleri gün geçtikçe katlanmaya devam ediyor.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Yıldızının Serveti Dudak Uçuklattı!

Popülerliği ve tanınırlığını arttıran ünlü isim başarı merdivenlerini hızla tırmanmaya devam ediyor. Henüz çok genç olmasına rağmen pek çok ünlü isimden daha fazla servete ve kazanca sahip. 2015 yılında katılmış olduğu bir yarışma sonrasında şöhret kapılarını aralayan ve kısa bir sürede çok başarılı bir oyuncu olan isim şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde başrol olarak yer alıyor. Sen Çal Kapımı dizisinde partneri ile adı sık sık aşk iddialarına karışan ancak yalanlayan ünlü ismin projelerden aldığı para ve toplam serveti şaşırttı.Televizyon kariyerine Hayat Ağacı dizisiyle başlayan ve sonrasında asıl ününü Güneşin Kızları ile kazanan Hande Erçel, şimdilerde Kerem Bursin ile Sen Çal Kapımı dizisinde oynuyor. Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Hande Erçel sosyal medya takipçisi de serveti de pek çok meslektaşına göre oldukça fazla. 27 yaşındaki genç oyuncu Hande Erçel'in Instagram hesabında 19,3 milyon takipçisi var. Birçok Türk ve yabancı ünlüye göre oldukça yüksek bir takipçiye sahip olan Hande Erçel'in serveti de dudak uçuklatıyor.

Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisinden bölüm başına 60 bin TL kazanıyor. Sen Çal Kapımı dizisinin izlenmeleri düşük olduğu için daha yüksek para alamayan Hande Erçel, reklam anlaşmalarından oldukça yüksek kazanç elde ediyor. Son iki reklam anlaşmasından kazandığı para 1.5 milyonu geçiyor.

Türkiye'de en yüksek takipçiye sahip ilk 3 isim arasına giren Hande Erçel'in serveti de pek çok isme göre daha fazladır.