Sen Çal Kapımı final ne zaman? Sen Çal Kapımı final bölümü yaklaşıyor iddiaları gün gün ortaya atılırken, Fox TV'nin başrol oyuncuları sayesinde gündemde kalmayı başaran dizisi Sen Çal Kapımı gün gün final iddiaları ile gündemi adeta çalkalıyor . Geçtiği

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti
Sen Çal Kapımı final ne zaman? Sen Çal Kapımı final bölümü yaklaşıyor iddiaları gün gün ortaya atılırken, Fox TV'nin başrol oyuncuları sayesinde gündemde kalmayı başaran dizisi Sen Çal Kapımı gün gün final iddiaları ile gündemi adeta çalkalıyor . Geçtiğimiz gün TRT kanalının trt0 platformunda Halka dizisini tekrardan çekeceği açıklaması yapılması sonrasında, gözler Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncusu Hande Erçel'e çevrildi . Peki Sen Çal Kapımı final bölümü çekildiği iddiaları doğru mu ? Sen Çal Kapımı final mi yapacak?  Halka dizisi TRT 0 ne zaman başlayacak ? Hande erçel , Halka dizisinde tekrardan olacak mı?

Sen Çal Kapımı ne zaman final yapacağı konusunda gözler senaristlere ve yapımcılara çevrilmişken, şu sıralar Sen Çal Kapımı ne zaman final yapacağından çok Sen Çal Kapımı finalinde neler olacak sorusu soruluyor. Tüm Türkiye2de en aktif ve en meraklı izleyici kitlesine hakim olan Sen Çal Kapımı dizisi severler aşk dedikodularını hala daha araştırmaya devam ediyor.

TRT0 Halka için görüşmelere başladı


Sen Çal Kapımı geçtiğimiz sene Temmuz ayından beri Özellikle de aşk dedikoduları ile magazin ve medya dünyasını alt üst ederken, gün gün de reytinglerinde ki mevcut düşüş ile birlikte hakkında final yapacak iddiaları ortaya atılıyor. Artık Sen Çal Kapımı final iddiaları öyle bir ilerledi ki Sen Çal Kapımı final bölümünün çekildiği bile söyleniyor . Bu dedikodulara Mahal veren konu ise TRT 1 kanalının yepyeni Platformu TRT0 olmakta .

Bildiğiniz üzere 2019 senesinde TRT ekranlarında başlayan Halka dizisi Salı günleri EDHO kurbanı olmuş ve çok sayıda ünlü başrol oyuncusunun olması sebebiyle kanal dizinin giderlerini karşılayamaması sonrasında final yapmıştı. Bu isimlerden biri de Hande Erçel idi . Sonra birçok projede yer alan Hande Erçel geçtiğimiz 8 Temmuz'da başlayan Sen Çal Kapımı dizisindeki Eda karakteri ile adeta gönüllerde taht kurmuştu. Eda, Serkan aşkının gerçeğe taşınması Hande erçel, Kerem Bürsin aşkının gün gün konuşulmasına Mahal verirken, bu ikili sayesinde dizi Ayakta duruyor söylemleri de konuşulmaktaydı.


Sen Çal Kapımı Pes edebilir


Işte Tam da bu sırada Sen Çal Kapımı dizisinin artık bu dedikodular ile ayakta duramadığı ve reytinglerde de gün gün Düşmeye devam ettiği gözler önüne serilirken,  Sen Çal Kapımı final tarihi ve Sen Çal Kapımı final bölümünün bile çekildiği söyleniyordu.

Geçtiğimiz gün TRT'nin yeni Platformu TRT0 da Halka dizisinin Sil Baştan başlayacağı açıklaması yapılması sonrasında başrol oyuncusu Hande Erçel'in dizide olup olmayacağı da çok konuşulurken , 19. bölümü ile final yapan TRT 1 Halka dizisi eski oyuncuları ile devam edeceği Hande erçel , Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşı'nın tekrardan bu dizide buluşacağı açıklamaları Sonrasında,  Sen Çal Kapımı severler Peki ya Sen Çal Kapımı ne olacak? sorusunu sormaya başladı.

Sen Çal Kapımı zaten reytinglerinin kötü gitmesi Hande Erçel ile Kerem Bürsin arasında bir aşkın olmadığının ispatlanması sonrasında yavaş yavaş gündemden düşmeye başlarken Sen Çal Kapımı final bölümü ile birlikte Sen Çal Kapımı final tarihinin de her an açıklanması söz konusu olabilir...

Hande Erçel iki dizide de oynayacak

Tabii ki buna Mahal Hande erçel'in Halka dizisinde oynayacak olması ile alakalı bir durum yok. Çünkü TRT 1 ekranlarının 19. bölümü ile final yapan Halka dizisi online platform TRT 0 ekranlarında yayınlanacağı için çekimlerinin de normal dizi çekimlerine göre daha esnek saatler içerisinde gerçekleşeceği için iki dizide de oynamanın bir sakıncası olmadığı daha önce birçok oyuncunun aynı şekilde işleyişe devam etmesi ile birlikte gözler önüne serilmişti.Yani demek istediğimiz Sen Çal Kapımı Eda'sı Hande Erçel, dizi final yapmadığı sürece Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılmayacak .Ancak dizinin final yapma sebebi sadece reytingler olabilir ki geçtiğimiz hafta Sen Çal Kapımı dizisi 3 reytinge zar zor ulaşmıştı.

 


Halka dizisi ne zaman başlayacak


Başrolünde Hande Erçel'in oynadığı Halka dizisi çekimleri için Sen Çal Kapımı final tarihi beklenemeyecek. Çünkü dizideki neredeyse tüm isimler şu sıralar farklı diziler ile bizlerle olmakta.  Ağustos ayı içerisinde açılması beklenen TRT0 platformunun dizisi olacağı söylenen Halka dizisi bu oyuncular ile devam ederken, online platform olduğu için de oyuncular sezon dizilerini bırakmak zorunda kalmayacak.