Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde finale dair önemli bir karar alındı. Dizinin kaldırılmaması için dizide büyük değişimler yaşanacak.

Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir? Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir?
Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde finale dair önemli bir karar alındı. Dizinin kaldırılmaması için dizide büyük değişimler yaşanacak.

Fox'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yaz dönemi fırtına gibi esmişti. Ancak dizi daha sonra sezonun başlamasıyla büyük bir düşüş yaşamıştı. Sen Çal Kapımı dizisi her ne kadar reytinglerde Fox'un en düşük dizisi olsa da sosyal medyada ise rekorlar kırmaya devam ediyor.

Sen Çal Kapımı geçtiğimiz hafta sosyal medyada 23 ülkede birden TT olmuş ve rekor kırmıştı. Aynı şekilde dizinin yıldız ismi Hande Erçel'de sosyal medyada en çok takip edilen Türk kadın ünlü unvanı ile rekor kırmıştı. Dizi özellikle Hande Erçel'in hayatında büyük olumlu değişikliklere yer açmış Erçel arka arkaya reklam kampanyalarına imza atmıştı.Ancak Fox yeni dizilerine yer açmak için bir karar vermek zorunda. Savaşçı dizisi yayın günü beklerken, bir başka dizi The Split uyarlamasının da çalışmalarına başlandı. 7 günü de dolu olan Fox en az 2 dizisine final yaptırmak zorunda. Kanal hangi diziye final yaptıracak diye düşünülürken en yakın ihtimal Sen Çal Kapımı görünüyordu.

SEN ÇAL KAPIMI'DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK YAŞANACAK!Sen Çal Kapımı dizisini bitirmesi beklenen kanaldan dizinin hayranlarına müjdeli haber geldi. Ekranların tek iç açıcı dizisi olan Sen Çal Kapımı neyse ki şimdilik devam kararı aldı.

İlerleyen bölümlerde Sen Çal Kapımı dizisinde büyük değişiklikler yapılarak reytinglerin yükseltilmesi sağlanmaya çalışılacak. Alınan bilgiye göre Sen Çal Kapımı dizisinin senaryosu ilk bölümlerdeki senaryolara çevrilerek yaz dönemine uygun hale getirilecek.

Son dönemde drama kayan dizi ilerleyen haftalarda komedi tarzına yeniden dönmeye başlayacak. Böylelikle dizinin reytinglerini artmasını amaçlansa da dram sever Türk izleyicisine bu taktik nasıl tutacak merak konusu.

HANDE ERÇEL VE KEREM BURSİN AŞKI ARAP SAÇINA DÖNÜNCE İŞLER KARIŞTI

Dizideki partnerler Hande Erçel ve Kerem Bursin'in beraber oldukları söylenirken Erçel'in iş adamı Murat Akdoğan'un oğlu Muratcan Akdoğan ile ilişkisi ortaya çıkınca dizinin hayranları hayal kırıklığına uğramıştı. Herkes Kerem Bursin ile Erçel arasındaki aşkın itirafını beklerken bu son aşk bombası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Romantik komedi dizilerindeki dizi boyunca başka isimlerle aşk haberlerine yapımcılar kimi zaman yasaklar koyarak hayranları kaybetmek istemezken Akdoğan - Erçel aşkının ortaya çıkması yapımcı ve kanal tarafından ufak bir krize neden olduğu iddia edilmişti.