Fox Tv'nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yeni sezon öncesi final yacak söylentilerini yalanlamış ve geçtiğimiz haftalard sezon arası sonra yeniden ekranlara dönmüştü.

Dizinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin'in Maldivler tatilinde aşklarını ilan etmesi ile yeni sezon başlamış ve reytinglerini yükseltmişti. Magazin dünyası bu aşka reklam aşkı demiş ve inanmamıştı. Öyle yada böyle dizinin reytingleri artmayı başarmıştı.

Ancak dizinin bu sezon final yapacağı kesinleşti!

Setten sık sık eğlenceli arkadaş ortamlarını paylaşan Sen Çal Kapımı ekibi dağılarak veda ediyor. Dizinin bu sezon son sezonu olacak. Reytinglerin artması ile bu yaza kadar sürmeyi planlanan dizi için erkan final tarihi açıklandı.

Sen Çal Kapımı dizisi 53. bölümde ekranlara veda edecek. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in uyumu geçtiğimiz sene daha ilk bölümden büyük bir ilgi görmüş ve ikili hakkında sıklıkla aşk söylentileri çıkmıştı.

İkili ne zaman ki dizinin reytingleri düştü o zaman aşk söylentilerini önce magazine malzeme vererek köpürtmeye başladı ardından da Maldivler tatiline çıkarak oradan aşklarını ilan etmişlerdi. Tüm bu olay örgüsü ise reklam aşkı söylentilerini kuvvetlendirmişti.

Sen Çal Kapımı dizinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin hayranlarına müjdeli haber de var! Dizi her ne kadar 50'li bölümlerimde final yapacak olsa da Bursin ve Erçel sinema filmi ile bir kez daha sevenleri ile buluşacak.