Sen Çal Kapımı Final Tarihi Açıklandı! Hande Erçel ve Kerem Bursin Üzülmeyin Diyerek Film Müjdesini Verdi!

Sen Çal Kapımı dizisinden kötü haber geldi. Final tarihi açıklandı! Ancak Kerem Bursin ve Hande Erçel cephesinden hayranlarını sevindirecek gelişme de geldi!

Dizi Haberleri 30.06.2021 - 01:09 30.06.2021 - 01:11 Ece Sahan

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı'dan kötü haber var! İki ünlü yıldızın aşklarının başladığı dizinin hayranlarına kara haber geldi!

Yaz dizileri bir bir başladı. Sezon boyunca bolca izlediğimiz büyük reytingler yapan klişe dram, istismar, mafyatik diziler yerini eğlenceli, romantik, her canlıya ve doğaya saygı sevgi aşılayan iç açıcı dizilere bıraktı. Ancak görünen o ki toplum olarak karanlık bir hale geldik ve bu sene yaz dizileri kötü reytingler aldı.

Yaz dizilerinden en iyi sonucu elde eden Fox Tv'nin başrollerinde Burcu Özberk, Melisa Döngel, Burak Yörük ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi oldu. Fox Tv her sezon yaptığı gibi bu sezonda 2 romantik komedi dizisi ile yaz sezonuna merhaba geldi.

Sen Çal Kapımı dizisi devam eden kanalda yeni dizi Aşk Mantık İntikam dizisi de eklendi. Ancak kanal geçtiğimiz yaz sezonunda da 2 romantik komedi olan Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı dizilerini başlatmış iyi reyting almasına rağmen Can Yaman ve Özge Gürel'in yer aldığı Bay Yanlış dizisini final yaptırmış ve ilk bölümleri ile daha yüksek reytinglere imza atan Sen Çal Kapımı dizisi ile devam kararı almıştı.

Fox yine sadece bir yaz dizisi seçti!

Fox TV 2 dizi arasından yine seçimini yaptı. Sen Çal Kapımı ve Aşk Mantık İntikam arasında karar verildi. Sen Çal Kapımı dizisi Ağustos sonunda final yaparak veda edecek ve kanal bu sezon da yoluna Aşk Mantık İntikma dizisi ile devam edecek.

KEREM BURSİN VE HANDE ERÇEL DİZİYİ BİTİRİP FİLM ÇEKECEK!

Hande Erçel ve Kerem Bursin fanlarına ise müjdeli haber kesinleşti. İkilinin film projesini daha önce duyurmuştuk.

Proje kesinleşti. Hande Erçel ve Kerem Bursin film ile beyaz perde de yer alacak. Daha önce de Kiralık Aşk dizisindeki uyumları gündem olan Barış Arduç ve Elçin Sangu dizi sonrası Mutluluk Zamanı adlı film ile hayranlarını sevindirmişti.

Sen Çal Kapımı dizisi yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin arasındaki mükemmel uyum bu sefer beyaz perdeye taşınacak. Filme dair detaylar ise henüz netleşmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@