Başrollerini Kerem Bursin ve Hande Erçel’ in paylaştığı Sen Çal Kapımı izleyiciden tam not almayı başarmıştı. Ancak yapılan son dakika haberlerinde final yapacağına dair duyumların yer alması ve bu kapsamda elde edilen birden fazla sonuç kapsamında Hande Erçel ilk defa konuştu.

Hande Erçel yapılan konuşmalar kapsamında dizinin de her dizi gibi final olabileceğini belirtti. Ancak şu an için böyle bir durum olmadığını çalışmalarında gayet güzel gittiğini yaptığı açıklamaları arasında eklemişti. İlerleyen süreçte nasıl bir yol ileneceği merak edilse dahi ünlü oyuncunun bu açıklaması ile hayranları fazlasıyla sevindi.

Sen Çal Kapımı Konusu


FOX TV ekranlarında yayın hayatına giren Sen Çal Kapımı yayınlandığı ilk günden itibaren oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Öyle ki başrol oyuncularının da sağlam olmasında büyük bir payı varken yeni dönem dizilerinde de yeni bir efsane getirmektedir. İşte tam da bu noktada yayın hayatına girmesiyle beraber konusu üzerine de biteceğine dair fazlasıyla açıklamalar yapılmaktadır.

Eda okul hayatı için fazlasıyla uğraşan ve emeklerinin karşılığını son dakikaya kadar alan bir kızdır. Tüm umudunu eğitimi üzerinde kullanmasının yanı sıra yurtdışı bursunu kesen Serkan Bolat ile karşı karşıya gelmektedir. Bursunu geri vermesine karşın önemli bir şart koşan Serkan Bolat onunla iki ay nişanlı kalmasını teklif eder. Başta Eda bu duruma sinirlense dahi bu bursa ihtiyacı olduğu için kabul eder. Birbirinden farklı iki zıt karakter olmasına karşın yolları aniden kesişir. Aralarında yeni bir aşk doğmasını sağlayan elektrik gücünün olmasına karşın her bölümü ile ayrı bir heyecan uyandırmıştı.

Yer alan konusu ve oyuncu kadrosu ile birden fazla kişiye kapı açan bu dizi oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Set dışında da eğlenceli kamera görüntüleri olmasına karşın oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır.

Sen Çal Kapımı Hakkında Her Şey


Sen çal kapımı yayın hayatına girmesinin ardından oldukça önemli bir yere sahip olmasının ardından yayınlandığı her hafta reytinglerde fazlısıyla ön planda olmaktadır. Öyle ki çekim yapılması kapsamında İstanbul noktalarında hemen hemen her alanda seçilmektedir.

Serkan Bolat villa ise en çok araştırılanlar arasında yer alıyorken Tarabya kısmında çekildiği görülmektedir. Bununla beraber 19 bölüm yayınlanmasının ardından İlayda Çevik ve Mert Öcal gibi isimleri de konuk etmiştir.

Cumartesi günü ekranlara gelen Sen Çal Kapımı son bölümünde yaşananlarla beraber oldukça büyük merak uyandırmıştır. Serkan’ ın son anda yaptığı açıklama kapsamında Eda fazlasıyla büyük bir şoka uğramaktadır. Öyle ki duydukları karşısında büyük şoka uğrayan Eda’ nın yanında tekrardan Deniz yer almaktadır. Serkan son o yılda olup bitenleri anlamlandırmaya çalışırken aynı zamanda Eda’yı fazlasıyla merak etmektedir.

Yeni bölümünde ne olacağı hakkında oldukça önemli bir yere sahip olmasının ardından son bölüm kapsamında oldukça büyük gelişmeler yaşanmıştı. Ekranlara düşen fragman kapsamında ise sevenleri şaşırtan hamleleri olmasına karşın yayınlanacağı günü iple çekmektedir.

Bununla beraber dizi kapsamında olayların daha çıkılmaz olması büyük bir heyecan sergilemişti. Yer alan bu gelişme dizinin hala uzun süre devam edeceğine dair izlenimleri de bünyesinde barındırmıştır.