Sen Çal Kapımı Final Yapıyor! Fox Kararını Verdi! Aşk İntikam Mantık Kalıyor!

Fox Tv yaz dizilerinde kararını verdi. Sen Çal Kapımı final yapıyor yeni dizi Aşk İntikam Mantık aldığı ilk bölüm reytinglerle kalıyor!

Dizi Haberleri 19.06.2021 - 21:54 19.06.2021 - 21:55 Ece Sahan

İkinci sezonu ile ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinde sona gelindi. Foz Tv romantik komedi yaz dizilerinde kararını verdi.

Geçtiğimiz sezon da iki yaz dizisi ile başlayan daha sonra ise Sen Çal Kapımı ve Bay Yanlış arasında kararını vererek Bay Yanlış'a final yaptıran karar bu sene de aynı strateji ile ilerliyor. Fox Tv bu sezonda sadece bir romantik komedi dizisi ile ilerleyecek.

MALDİVLER AŞKI DA KURTARMADI!

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi geçtiğimiz sezon büyük ses getirmişti. Öyle ki Can Yaman ve Özge Gürel'in yüksek reytingleri ve sosyal medya desteğine rağmen kanal Sen Çal Kapımı dizisinden yana karar vermiş ve Bay Yanlış'ı final yaptırmıştı. 

Fox bu sezonda sadece bir romantik komedi dizisi ile ilerleyecek. Sen Çal Kapımı dizisi ilk sezon sonlara doğru reytinglerde büyük kayıp yaşamıştı. Öyle ki dizinin partnerleri Hande Erçel ve Kerem Bursin arasında aşk haberleri Maldivler tatilinde ilan edilmiş bu da dizinin yeni sezon reytinglerini yükseltmek için reklam aşkı denmişti. Ancak bu da diziyi kurtarmadı.

AŞK MANTIK İNTİKAM SEN ÇAL KAPIMI'NIN SONU OLDU!

Dün ilk bölümü ekrana gelen Aşk Mantık İntikam dizisi oldukça başarılı bir giriş yaptı. Bu sezon düşük reytinglerle başlayan yaz dizileri arasında en iyi başlangıcı yapan Aşk Mantık İntikam dizisi Fox'un yüzünü güldürdü. 

Türk izleyicisi sezon boyunca bolca klişe dram acıtasyon mafya dizilerini izledi. Ancak yine de iç açıcı yaz dizilerine klişe demeyi sürdürdü ve reytinglerde yine düşük not verdi.  

Dün ilk bölümü ekrana gelen başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölüm reytingleri ile yüzleri güldürdü. Sen Çal Kapımı dizisinin Ceren'i Melisa Döngel ve Baraj'ın Tarık'ı Burak Yörük'ün de yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi Sen Çal Kapımı'nın sonu oldu. Fox Tv yapılan toplantıda kararını yeni dizisinden yana kullandı. 

Buna göre yeni sezonda devam edecek dizi Sen Çal Kapımı değil Aşk Mantık İntikam oldu. Edinilen bilgiye göre Sen Çal Kapımı dizisi bu ay sonunda mutlu son ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@