Fox Tv'nin Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı tehlikeye girdi. ATV'nin yeni başlayacak olan Kardeşlerim dizisi, Sen Çal Kapımı dizisinin fişini çekmesin diye Fox Tv gününü değiştiriyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi gün değiştiriyor. Fox bu arada Kefaret'in de fişini çekti. Kefaret final mi yapacak?

Kanallar yeni dizilerini yavaş yavaş yayına sokmaya başlıyor. Onlardan biride ATV'nin büyük reklamını yaptığı Kardeşlerim dizisi. ATV'nin büyük umutlar bağladığı dizi Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Kardeşlerim dizisinin reytinglerde iyi gelmesi planlıyor. Bu da Fox'u zor duruma soktu.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrollerinde yer aldığı oyuncu kadrosunda Melisa Döngel, Bige Önal, Neslihan Yeldan, Sarp Bozkurt, Başak Gümülcinelioğlu ve Evrim Doğan gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı final yaptı yapacak derken kanal gün değişikliğine gidecek.

KARDEŞLERİM KORKTTU

Düşen reytinglere rağmen yurt dışında büyük izleyici kitlesi bulunan Sen Çal Kapımı dizisi için final çanları çalıyor. Daha önce Afili Aşk dizisi de yurt dışında izlenme oranı olsa da Türkiye'de ki reytingleri düşük olduğu gerekçeisyle final yaptırılmıştı.

Sen Çal Kapımı dizisine de Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Kardeşlerim rakip olarak geldi. ATV'nin yeni iddialı dizisi Kardeşlerim'in Sen Çal Kapımı'nın reytinglerine büyük etki etmesi bekleniyor. Fox TV bu nedenle önlemini aldı. Kanal daha önce de Kanal D'de Sadakatsiz dizisinin başlamasıyla Sen Çal Kapımı dizisinin gününü değiştirmişti.KEFARET DİZİSİ FİNAL Mİ YAPCAK?

Fox TV bu nedenle Sen Çal Kapımı dizisinin gününü değiştirmeye gidiyor. Kanal daha önce de Sadakatsiz dizisinin başlamasıyla Sen Çal Kapımı dizisinin günü Cumartesi'ye almıştı Zümrüdüanka dizisiyle yer değiştirmişti. Kanal şimdide akıllıca bir hamle yapmaya hazırlanıyor.

ATV'nin büyük reklamını yaptığı yeni dram dizisi Kardeşlerim'in karşısına Kefaret dizisi konulacak. Kanalın bu hamlesi Kefaret dizisini gözden mi çıkartmak yoksa reytinglerini mi yükseltmek olduğu gelecek haftalarda görülecek. Ancak kanalın Sen Çal Kapımı dizisini bitirmek istemediği de aşikar.

HANDE ERÇEL VE KEREM BURSİN AŞKI DİZİYİ KURTARACAK MI?

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı diziye nasıl etki edecek? Aralarında aşk olduğunu her fırsatta yalanlayan ikilinin birlikte ev tuttuğu öğrenilmişti. İkili bu haberlerle dalga geçse de ikilinin fanları her an gelecek itirafı bekliyor.

Bu haberleri Kerem Bursin ve Hande Erçel her defasında yalanlasa da Erçel'in eski sevgilisi  Murat Dalklıç ikilinin birlikte O Ses Türkiye yarışmasına katılmasının ardından Erçel'i ve Bursin ile olan tüm ortak arkadaşlarını silmesiyle gündeme gelmişti.