Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili olduklarını açıklamaya hazırlanıyorlar! Düşman çatlatan Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk yaşadıklarını gizlemeleri artık hayranlarını da isyan noktasına getirdi! Hande Erçel ve Kerem Bursin artık aşklarını gizlemeyecek!

Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgili olduklarını açıklamaya hazırlanıyorlar! Düşman çatlatan Hande Erçel ve Kerem Bursin aşk yaşadıklarını gizlemeleri artık hayranlarını da isyan noktasına getirdi! Hande Erçel ve Kerem Bursin artık aşklarını gizlemeyecek! Hande ve Kerem aşk dolu paylaşım yapmaya başladılar!

Hande Erçel Süper minisiyle büyüledi!

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin düşman çatlattı! Hande Erçel yine çok konuşulacak süper minisiyle bir fotoğraf paylaştı! Çok uzun zaman sonra Kerem Bursin'le yan yana poz veren Hande Erçel, yavaş yavaş Kerem Bursin'le sevgili olduğunu açıklayacak. Hem yakın arkadaşlarından gelen sızmalar, hem Hande Erçel'in ismi başkasıyla anılması sonrası çok sinirlenen Kerem Bursin bu aşkı artık gizlemek istemiyor!

Hande Erçel ses getirdi!Sen Çal Kapımı son bölümde ses getiren bir sahneye imza atalan ikili yeni bölümde yine bol bol öpüşmeleri hayranları tarafından çok sevildi!

Hande ve Kerem öpüşmeye doyamadı!Sen Çal Kapımı son bölümde Hande Erçel ve Kerem Bursin ateşli sahnesi hayranları aylardır bekledik ve deydi yorumlarıyla kısa sürede sosyal medyada zirveye taşıdı!

Kerem Bursin Hande Erçel aşkını ne zaman duyuracak?

Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkını ne zaman duyuracak merak ediliyor! Tüm hayranları, gazeteciler ve sosyal medya fenomenleri Hande ve kerem artık sevgili olduğunuzu açıklayın diyerek kampanya başlattı! Bu kampanya sonrası Hande ve Kerem çok yakında aşkını açıklayacağı öğrenildi!