Sabah saatlerinde Melisa Döngel ayrılması sonrası Sen Çal Kapımı dizisinden kötü haber geldi! Sen Çal Kapımı dizisi değişiyor. FOX TV ve yapımcı Hande Erçel ve Kerem Bursin ayırıyor. Kerem Bursin ve Hande Erçel yerine sürpriz isimlerle 13 bölümlük mini di

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinden kötü haber geldi. Sabah saatlerinde Melisa Döngel ayrılık haberi sonrası Sen Çal Kapımı dizisi sürprizleri sürüyor. Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılıyor. Yepyeni oyuncu kadrosuyla 13 bölümlük yeni bir mini dizi geliyor!

Hande Erçel ve Kerem Bursin'e aşk şoku!

Hande Erçel ve Kerem Bursin'e aşk şoku. Yapımcı firma isimleri reklam aşkına çıkan Hande Erçel ve Kerem Bursin ayırma kararı aldı. Hande Erçel yada Kerem Bursin devam edeceği Sen Çal Kapımı dizisine yeni başroller geliyor. İlk gelen bilgilere göre Kerem Bursin dizide olmayacak!

Kerem Bursin Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılıyor!

FOX TV sevilen dizisi Sen Çal Kapımı hikaye değiştiriyor. Kerem Bursin diziden çıkıyor. Hande Erçel'in diziye devam edeceği yeni başrol erkek oyuncu ve karakterle yoluna devam edecek. Sen Çal Kapımı dizisinde sürpriz gelişmeler geldi.

13 bölümlük dizi geliyor!

Hikaye değişikliği sonrası Hande Erçel ve yeni erkek başrol oyuncusuyla 13 bölümlük yeni bir dizi ekranlara gelecek ama ismi aynı olacak. Kerem Bursin canlandırdığı karakterler için de sürpriz var.

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

Kerem ayrılmasın, ona da yeni kadın başrol gelsin!

Sıfırdan gelecek yeni bir yaz dizisi olarak devam edecen Sen Çal Kapımı hayranları, Kerem Bursin ayrılmamasını, ona da başka bir kadın başrol oyuncusu gelerek Hande ve Kerem'i yeniden kavuşturmak istiyor. Hande Erçel ayrılarak Kerem Bursin'in de diziden ayrılması gündemde.

Kerem ve Hande beraber de çıkabilir!

Sabah saatlerinde tatilde olan Kerem Bursin ve Hande Erçel ile görüntülü görüşme gerçekleştirildi. İki isimde ayrılmak istemediği, yeni karakterlerden bir kadın bir erkek başrol katılarak 4 kişilik muhteşem bir yaz dizisi çekilmesi istedi. Hande ve Kerem ayrılmak istemiyor ancak yapımcı ayırma kararlı gibi. Eğer Hande Erçel veya Kerem Bursin biri ayrılırsa dizinin iki başrolü de beraber ayrılarak yeni başrol oyuncularıyla dizi devam edebilir.

Ara vermenin zorluğunu yaşayan Sen Çal Kapımı dizisi kararı sonrası Hande Erçel instagram adresinden "Ben bu ekipten başka ekiple çalışmam" diyerek yapımcıya gözdağı verdiği ve dizide hem kendinin hem Kerem Bursin kalması için her yolu deneyeceği belirtiliyor.

Oldukça zorlu olacak Sen Çal Kapımı yeni bölümleri devam eder mi isim mi değiştirir Haziran ayında sete çıkana kadar bu sorunun yanıtını arayacağız.