Sen Çal Kapımı İkinci Sezon Başlıyor!

Sen Çal Kapımı ikinci sezonuyla başlıyor! İşte yeni sezona ait detaylar haberimizde yer alıyor..

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 22:35 08.06.2021 - 22:45 Azra Özdemir

Sen Çal Kapımı 39. bölümü ile 17 Nisan Cumartesi günü sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara vermişti. Dizi severler ise yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanmaya başlayacağını merak ederek araştırmaya başladı. Peki Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak?

Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftinin paylaştığı ve  oyuncu kadrosunda Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Bige Önal, Evrim Doğan, Anıl İlter, Sarp Bozkurt , Alican Aytekin gibi başarılı isimler yer aldığı Sen Çal Kapımı ikinci sezonu ile ekranlara geri dönüyor!

SÇK Ne Zaman Başlayacak?

Yaz sezonunda da ekranlarda yer almaya devam edecek olan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi senaryoda da değişiklikler yapılarak daha eğlenceli hale gelerek izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Tekrar bölümleri ve yurtdışı izlenim oranı yüksek olan dizi tüm yaz ekranlarda yer alacak. Bu nedenle kadroda da yeni isimler görülecek. Sevilen dizi yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam edecek.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturduğu, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu'nun üstlendiği ve senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı  Fox Tv'nin  sevilen dizisi tüm yaz heyecanlı sahneleri ile ekranlarda olacak.

Eda ve Serkan'ın aşk hikayelerini konu edinen dizide  zaman atlaması gerçekleşecek. Çocuk oyuncu Maya Başol, Eda ile Serkan’ın 5 yaşındaki kızına hayat verecek.

Toplam 11 bölümlük ikinci sezonu 9 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan 40. bölüm ile başlayacak.  50. bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@