Fox'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde kriz çıktı! Dizinin hayranları Bige Önal'ın babasının cenazesine katılmaması ve eğlenceli storyler atmalarına tepki gösterdi. Sen Çal Kapımı dizisinin hayranlarından oyunculara büyük tepki geldi.

Onur Tuna’dan Mahkum Heyacanı İle İkinci Müjde Geldi! Hiç Sinema Filmi Ne Zaman? Konusu Ne? Hangi Platformda? Onur Tuna’dan Mahkum Heyacanı İle İkinci Müjde Geldi! Hiç Sinema Filmi Ne Zaman? Konusu Ne? Hangi Platformda?
Fox'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde kriz çıktı! Dizinin hayranları Bige Önal'ın babasının cenazesine katılmaması ve eğlenceli storyler atmalarına tepki gösterdi.

Sen Çal Kapımı dizisinin hayranlarından oyunculara büyük tepki geldi. Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden dizinin Selin'i Bige Önal'a saygısızlık yapılığını düşünen dizinin hayranları açtılar ağızlarını yumdular gözlerini.

Sen Çal Kapımı dizisinde Selin karakterini canlandıran Bige Önal babasını kaybetmişti. Cenazede ünlü isimlerden sadece Bige Önal'ın sevgilisi Aras Bulut İynemli yer aldı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle az sayıda kişiyle gerçekleştirilen törende Bige Önal'ın güçlükle ayakta kaldığı görüldü.

"İKİYÜZLÜLER!"

Sen Çal Kapımı dizisinin hayranları ise sosyal medyada ilginç bir tartışma başlattı. Dizinin fanları, dizinin oyuncularının sosyal medyadan paylaşım yapmalarını saygısızlık olarak gördü. Dizinin hayranları Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Elif Afacan ve Melisa Döngel'in sosyal medyada paylaşımlarına devam etmesini "Bige'ye seviyoruz diyorlar birde" diyerek eleştirdi.Bu eleştirilere az sayıda kesim karşı çıktı ve "Sosyal medyada şov mu yapmaları gerekiyordu. Ateş tabi ki düştüğü yeri yakar. Siz iş arkadaşınızın her acılı gününde yasa mı giriyorsunuz? Bilmeden yorum yapmayın kaç kere aramışlar, Bige sosyal medyasından özellikle teşekkür etti dizi ekibine, arkadaşlarına" diyerek karşı tepki gösterdi.

Bige Önal diziden bir süreliğine ayrılmış, Netflix'te Bir Başkadır adlı dizide yer almış ve diziye daha sonra yeniden dahil olmuştu.

Bige Önal'ın babasının ölümünde arkadaşlarına özellikle teşekkür ettiği ev yanlarında olduğunu söylediği öğrenildi.


HANDE ERÇEL YANINA GİTMİŞ

Arto'nun iddiasına göre ise Hande Erçel, Bige Önal'ın cenazede kötüleştiğini öğrenip hemen arabasına atlayıp Bodrum'a Bige Önal'ın yanına gitmiş.