Sen Çal Kapımı Pina Kimdir? Doğa Özüm Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi Kim?

Sen Çal Kapımı Pina kimdir? Doğa Özüm hangi dizilerde oynadı? Doğa Özüm kimdir? Doğa Özüm kaç yaşında? Doğa Özüm nereli? Doğa Özüm sevgilisi kim? Doğa Özüm hangi okul? 

Televizyon 16.06.2021 - 21:54 16.06.2021 - 21:55 Ece Sahan

Sen Çal Kapımı yeni sezonu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Diziye yeni katılan genç oyuncularla yeni bir heyecan dalgası yaratan Sen Çal Kapımı dizisine son olarak Pina rolü ile Doğa Özüm dahil oldu.

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisine yeni oyunclar dahil oldu. Yeni sezonu ile ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisi Serkan'in yeğeni Pina kimdir merak konusu oldu. 

Geçen sezonun yaz dizisi Sen Çal Kapımı yeni sezonu ile ekranlara yeniden döndü. Maldivler tatilinde birbirlerine aşklarını itiraf eden Hande Erçel ve Kerem Bursin yeni sezonda yeniden dizi ile ekranlara geldi. 

Sen Çal Kapımı dizisi yeni sezon Pina karakteri dahil oldu. Serkan'ın yeğeni olarak şirekette çalışmaya başlayan Pina yani Doğa Özüm kimdir? 

Son olarka Ögretmen dizisinde Rüya karakteri ile tanınan Doğa Özüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Peki Doga Özüm kimdir? 

1997 yılında İstanbul’da doğdu. Doğa Özüm, ilk oyunculuk deneyimini Mucize Doktor dizisinde gerçekleştirdi. Daha sonra ise  Fox TV'de yayımlanan Kore uyarlaması İlker Kaleli'nin başrolünde yer aldığı ''Öğretmen'' dizisinde intihar eden Rüya Örnek karakterini canlandırdı. Dikkaterli üzerine çeken genç oyuncu şimdilerde ise Sen Çal Kapımı dizisinde Pina karakterine hayat vermektedir.

DOĞA ÖZÜM YER ALDIĞI YAPIMLAR

Mucize Doktor

Öğretmen

Sen Çal Kapımı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@