Sen Çal Kapımı Selin gözleri lens mi? Güzelliği ile adından çok bahsettiren Bige Önal gözleri lens mi merakla beklenen soruların cevapları haberimizde. Temmuz ayı itibarı ile yayın hayatına başlayan Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncularından hiç Serkan

Aslı Bekiroğlu'nun Barış Akarsu Bedeli "Ayrılık" Oldu! Özür Diledi Ve Projeden Ayrıldı! Aslı Bekiroğlu'nun Barış Akarsu Bedeli "Ayrılık" Oldu! Özür Diledi Ve Projeden Ayrıldı!
Sen Çal Kapımı Selin gözleri lens mi? Güzelliği ile adından çok bahsettiren Bige Önal gözleri lens mi merakla beklenen soruların cevapları haberimizde.

Temmuz ayı itibarı ile yayın hayatına başlayan Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncularından hiç Serkan'ın eski sevgilisi Selin Atakan rolü ile karşımıza çıkan Bige Önal Gözleri lens mi sorusu ilk baştan beri çok sorulurken, Sen Çal Kapımı Selin Gözleri lens mi Sen Çal Kapımı Selin rolü ile hayatımızda yer edinen Bige Önal gözleri lens mi. İşte tüm Bu soruların cevabı haberimizde.

Bige Önal kimdir?

1990 senesi İstanbul doğumlu olan Bige Önal Bilgi Üniversitesi sinema televizyon bölümü mezunudur. Bige Önal çocukluk çağından hemen çıkmasının akabinde oyunculuk hayatına başlamıştır. Bozkır , Tehlikeli karım Martıların Efendisi , Bodrum Masalı, Hakan muhafız gibi yapıtlarda karşımıza çıkan Bige Önal'ın gözleri lens mi?

Selin Atakan kimdir

Sen Çal Kapımı Selin kimdir sorusunun cevabını Araştırdık. Serkan'ın çocukluk arkadaşı olan Selin, başarılı ve çok akıllı bir bayan rolünü canlandırmaktadır.  Ayriyeten iş kadınıdır. Serkan ile Selin'in babası, sahip oldukları Holding'de yarı yarıya ortaktır.

Sen Çal Kapımı Selin gözleri lens mi?

Çok merakla beklenen Sen Çal Kapımı Selin gözleri lens mi sorusunun cevabı için gözler Bige Önal çevrilmişken Kendisinden bir açıklama yapması bekleniyor