Sen Çal Kapımı dizisinin Selin'i Bige Önal'dan şok açıklamalar geldi. 31 yaşındaki Bige Önal'ın açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkını ağzından kaçıran Bige Önal'ın dedikleri Hande Erçel ve Kerem Bursin fanlarını heyecanlandırdı. Hande Erçel ve Kerem Bursin aynı eve mi çıktılar? Murat Dalkılıç şimdi delirecek! Hande Erçel ve Kerem Bursin sette kavga etti haberleri meğer ikilinin gizli aşkını perdelemek ve rahatça ev bakmalarını sağlamak için yapılmış!

Bu sene yıldızı parlayan oyunculardan olan Bige Önal bir gazeteye röportaj verdi. Bige Önal'ın açıklamaları çok konuşulacakken üzerine birde Hande Erçel ve Kerem Bursin için dedikleri gündem yaratacak. Aşkı ağzından kaçıran Bige Önal Çukur'un yıldızı Aras Bulut İynemli ile olan ilişkisi için de açıklamalarda bulundu.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrolde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde Selin karakterine hayat veren Bige Önal diziden ayrılmış ancak geçtiğimiz haftalarda diziye geri dönmüştü. Bige Önal bu sırada Netflix projesi olan ve çok konuşulan Bir Başkadır'da yer almıştı.

Bige Önal, Sen Çal Kapımı dizisine döner dönmez açıklamalarda bulundu. 31 yaşındaki oyuncu 30 yaşındaki sevgilisi Aras Bulut İynemli ile ilgili olarak "İşlerimiz yoğun ama yeteri kadar görüşüyoruz. 5 yıllık bir ilişkimiz var. Ne mutlu bize. İlişkimizi göz önünde değil, kendi içimizde yaşıyoruz. Sanırım bu nedenle bu kadar uzun kalabildi." dedi. Bige Önal, Aras Bulut İynemli ile evlilik olup olmadığında dair soruya ise bu tür planlar yapmadıklarını işlerine odaklı yaşadıklarını ekledi. Önal ayrıca sevgilisi ile aynı set ortamında olmak istemediğini, "eğer proje teklifi gelirse birimizin işten feragat etmesi gerekir" diyerek konuştu.

EVLENMEK ZORUNDA DEĞİLLER!

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkına dair ser verip sır vermeyen oyuncunun söylediklerinin altında gizli aşkı ortaya çıkaran detaylarda yer aldı. Ekip olarak sıklıkla bu haberleri tiye alan Sen Çal Kapımı oyuncuları bu sefer gizli aşkı saklamakta zorlanıyorlar.

Bige Önal magazinde yer alan bu tür haberler için kimsenin evlenmek zorunda olmadığını şu sözlerle dile getirdi;

"Ben, hiçbir şeyin zorunluluk olduğunu düşünmüyorum. Bir birey, kendi hayatını nasıl, nerede, kiminle yaşamak istiyorsa, öyle yaşamalı. Eğer istemiyorsa, kimse evlenmek zorunda değil. Bu tamamen kişinin kendi hayatını nasıl yaşamak istediğiyle alakalı. Hiç kimsenin de bununla ilgili bir fikir beyan etme hakkı yok bence."

HANDE VE KEREM AYNI EVE TAŞINIYORLAR!

Öte yandan Hande Erçel ve Kerem Bursin hakkında yapılan sette tartıştılar haberinin gizli aşkı perdelemek için olduğu öğrenildi. İkilinin bu sayede gizlice ev baktığı öğrenildi. Hande Erçel'in Kerem Bursin'in yanına taşınması Murat Dalkılıç'ı nasıl etkileyecek o ise merak konusu oldu.

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile beraber yaşadığı evden ayrılarak aşkını kalbine gömmüştü. Hande Erçel'in kendisinden ayrılmasından sora ayrılık acısı çektiği söylenen Dalkılıç geçtiğimiz hafta Kerem Bursin ile Hande Erçel'in O Ses Türkiye yarışmasına beraber katılmasından sonra tüm ortak arkadaşlarını listeden çıkardığı görülmüştü.