Fox'un Cumartesi akşamları ilgiyle takip edilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde şok! Serkan'ın babası meğer Alptekin değil mi? Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da bu işler karış

Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir? Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir?
Fox'un Cumartesi akşamları ilgiyle takip edilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde şok! Serkan'ın babası meğer Alptekin değil mi?

Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da bu işler karışıyor. Diziye giren yeni karakter merak uyandırdı.

Sen Çal Kapımı dizisine Sinan Albayrak dahil oldu. Sinan Albayrak diziye Kemal karakteri ile dahil oldu. Dizinin bugün yayınlanan son bölümünde Eda'yı denizden kurtaran Kemal karakteri meğer Bolat ailesinin yakından bildiği bir kişi çıkacak.

Sinan Albayrak, Sen Çal Kapımı dizisine Kemal karakteri ile dahil oldu. Kemal karakteri diziye denize düşen Eda'yı kurtaran karakter olarak girdi. Ancak Kemal meğer Bolat ailesini tanıyan biri çıktı.

Sen Çal Kapımı Kemal Kimdir?

Kemal 50'li yaşlarındadır. Serkan'ın annesi Aydan'ın çocukluk aşkıdır. Aşkını kalbine gördükten sonra denizlere kendini vermiş ve teknesinde herkesten uzakta yaşamaya başlamıştır. Ancak kader onu Aydan ile yeniden karşıya karışıya getirir.

Peki Kemal Serkan'ın babası mı?

İzleyiciler Kemal'in Serkan'a bakışları sonrası "Yoksa Kemal, Serkan'ın gerçek babası mı?" diye sormaya başladı. Serkan'ın babası Alptekin Bolat'ın Serkan'a uzak tavırlarını da hatırlayan izleyiciler Kemal'in Serkan'ın babası çıkıp çıkmayacağını merak ediyor.