FOX TV ekranlarında bu akşam 28. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisinde büyük şok! Daha önce düşen reytingler nedeniyle erken final yapacağı iddiaları da dillendirilen dizide Kerem Bursin şoku yaşanıyor.

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..
FOX TV ekranlarında bu akşam 28. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisinde büyük şok! Daha önce düşen reytingler nedeniyle erken final yapacağı iddiaları da dillendirilen dizide Kerem Bursin şoku yaşanıyor. Sen Çal Kapımı Serkan Bolat öldü mü? Sen Çal Kapımı dizisinin başrolü Kerem Bursin diziden ayrılıyor mu? Diziseverler merakla bu soruların yanıtını araştırmaya başladı. Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel'in yer aldığı FOX'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı da yaprak dökümü yaşanacağı iddiaları günlerdir başta sosyal medya olmak üzere pek çok mecrada dillendiriliyordu.

Sen Çal Kapımı'nın Reytingleri Düşüşte

FOX'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı, reytinglerde son haftalarda kayıpları oynuyordu. Dizi, özellikle Survivor 2021'in başlamasıyla birlikte zirvede tutunamayıp AB ve TOTAL klasmanlarda alt sıralara doğru hızlı bir düşüş yaşamıştı. Sen Çal Kapımı 28. bölümünün reyting sonuçları şimdi merakla bekleniyor. Reyting sonuçlarına göre Sen Çal Kapımı'nın devam edip etmeyeceği de netlik kazanabilir.

Sen Çal Kapımı Serkan öldü mü? Kerem Bursin Diziden neden Ayrılıyor?

Sen Çal Kapımı dizisinde son dönemde yaşanan reyting kaybının ardından Kerem Bursin'in diziden ayrılacağı iddiaları yüksek sesle dillendiriliyordu. Sen Çal Kapımı 28. bölümde Serkan Bolat, düşen uçakta bulunuyor! Düşen uçakta bulunduğu düşünülen Serkan Bolat ölecek mi? Eda ve Serkan aşkı bu şekilde kötü sonla mı bitecek? Kerem Bursin'in hayat verdiği Serkan karakterinin ölmesiyle diziden ayrılacağı düşünülüyor.

Serkan Bolat karakterine hayat veren Kerem Bursin, FOX'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'dan ayrılabilir. Kerem Bursin'in dizideki durumunun kısa sürede netlik kazanması bekleniyor.

Kerem Bursin'in Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılması halinde BluTV platformunda yayınlanan "Aynen Aynen" isimli internet dizisi için kamera karşısına geçeceği de iddialar arasında. Bu iddiaların doğru olup olmadığı ve Kerem Bursin'in Hande Erçel'le Sen Çal Kapımı dizisinde rolüne devam edip etmeyeceği kısa süre içinde belli olacak.