Sen Çal Kapımı'ndan Bir Ayrılık Daha! Reyting Rekortmeni Diziye Geçti!

Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan yıldız isim Bir Zamanlar Çukurova'ya başrol olarak transfer oldu!

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 17:41 17.05.2021 - 18:29 Ece Sahan

ATV'nin sevilen dizisine Fox'un gündemlerden düşmeyen dizisinden transfer gerçekleşti. Fox Tv'nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı ekranlara geri dönmeye hazırlanırken diziden ayrılıklar devam ediyor. Dizinin yıldız ismi Bir Zamanlar Çukurova'da önemli bir karaktere hayat verecek!

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrolünde yer aldığı ve düşük reytinglerine rağmen Maldivler'de aşk itirafları sonrası son kez ekranlarda reytinglerini yükseltmeye çalışacak olan Sen Çal Kapımı dizisinden yaprak dökümü sürüyor. 

Dizinin bir yıldız ismi daha diziden ayrılarak reyting rekortmeni diziye geçti. Yeni karakteri ise oldukça heyecanlandıracak.

Sen Çal Kapımı dizisinden Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya transfer oldu. Melike İpek Yalova bu hafta dizide canlandırdığı Hekim Hanım Müjgan karakterine veda edecek. Yerini ise Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi dolduracak.

Önce dizinin Ceren'i Melisa Döngel yeni diziye adım attı. Güzel yıldız Melisa Döngel yine Fox Tv'de çekilecek olan Kore yapımı Cunning Single Lady uyarlamasında başrol kadrosunda yer almak için Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılmıştı. 

SÜRPRİZ BİR KARAKTERE HAYAT VERECEK!

Diziye bir dönem girmiş ve adından söz ettirmiş İlayda Çevik'te ATV'nin sevilen dizisine transfer oldu. Sen Çal Kapımı dizisinde Balca karakterine hayat veren ve kısa bir süreliğine dizide yer alan İlayda Çevik, ATV'nin Perşembe akşamları reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya transfer oldu. İlayda Çevik, Bir Zamanlar Çukurova'da diziden gelecek hafta ayrılacak olan Melike İpek Yalova'nın boşluğunu dolduracak bir karakter olarak diziye dahil olacak.

 Melike İpek Yalova bu hafta yayınlanacak yeni bölümde bindiği Adana-İstanbul uçağı düşmesi üzerine diziye ölerek veda edecek. Melike İpek Yalova'nın dizideki partneri Furkan Palalı ile yakınlaştığı öne sürülmüştü. Diziye yeni girecek olan karakterin de Fikret karakteri ile ilişkilendirilmesi bekleniyor. Yani Bir Zamanlar Çukurova'da gelecek sezon Furkan Palalı ve İlayda Çevik çiftini izleyeceğiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@