Cemre Baysel’in yeni dizisi "Senden Daha Güzel" reyting savaşı verirken, destek Aytaç Şaşmaz'dan geldi.

Geçtiğimiz yaz yine bir yaz dizisi olan Baht Oyunu ile hem yıldızı parlayan hem de Aytaç Şaşmaz ile tanışıp gerçek hayatında da aşkı bulan Cemre Baysel, reytingler sebebi ile bu sezon yeni dizisi ile sor zamanlar yaşadığı biliniyor.

Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti! Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti!

Geçtiğimiz yıl yaz döneminde yayınlanan Baht Oyunu dizisiyle ciddi bir başarı sağlayan ve yüksek reytinglere alışan Cemre Baysel'in yeni dizisi "Senden Daha Güzel" ortalama bir reyting ile yayında kalmak için mücadele veriyordu.

Senden Daha Güzel Dizisi 1 Bölüm | FOX

Yeni dizisindeki partneri Burak Çelik ile göze çarpan bir uyum yakalayamayan ve yakıştırılamayan Cemre Baysel eski dizisinde uyumu sonuna kadar yakalayıp hatta gerçek aşka düştüğü Aytaç Şaşmaz'dan destek aldı.

İkilinin önceki gün birlikte bir mekandan çıkarken görüntülenmesi ve Aytaç Şaşmaz'ın “Dizi çok güzel, çok da güzel olacak. Uzun soluklu olacak” sözleri Cemre Baysel'in sevgilisinden moral depoladığı yorumları ile magazinde yer aldı.

Bu arada Aytaç Şaşmaz, yeni projeler olacağını ama henüz netleşen bir iş olmadığını söylerken şu sıralarda kendisine gelen teklifleri değerlendirdiğini belirtti.

Aytaç Şaşmaz konuşmasında sevgilisi Cemre Baysel’in yeni dizisine de büyük destek verirken uzun soluklu bir proje olacağını düşündüğünü özellikle belirtti.

Yapımcısından "Baht Oyunu" açıklaması

Şaşmaz'ın “Dizi çok güzel, çok da güzel olacak. Uzun soluklu olacak” sözü takdir topladı zira Aytaç Şaşmaz, sevgilisine hem paylaşımları hem de sözleriyle destek vererek yeni projesinin başarılı olması için elinden geleni yapıyor.