Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olan, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinde flaş bir gelişme yaşandı. Yapımcılığını Skala Yapım ve DNZ Film ortak üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturd

Camdaki Kız Bomba Haberi Verdi! Hikaye'ye Issız Adam Damgası Geldi! Cemal Hünal Hangi Karakter İle Geliyor? Camdaki Kız Bomba Haberi Verdi! Hikaye'ye Issız Adam Damgası Geldi! Cemal Hünal Hangi Karakter İle Geliyor?
Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olan, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinde flaş bir gelişme yaşandı. Yapımcılığını Skala Yapım ve DNZ Film ortak üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturduğu dizide  yönetmen değişikliği yaşandı. Şahin Altuğ dizinin yönetmenliği bıraktı. Peki neden ? İşte detaylar..

Cuma akşamları Star TV'de yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinde Şahin Altuğ yönetmenliği bıraktı. Şahin Altuğ yönetmen koltuğunu sağlık sorunları nedeni ile Yasemin Türkmenli'ye devretmek zorunda kaldı. Dizinin bundan sonra yönetmenliğini Yasemin Türkmenli üstlenecek.

Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda ise; İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Damla Maka, Nihan Büyükağaç ve Selen Domaç gibi isimler yer alıyor. Dizinin çekimleri Erzincan, İstanbul ve Katar’ın Doha şehrinde gerçekleşmektedir.

Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz, Kadir karakterine canlandırırken; İrem Helvacıoğlu ise Ayliz karakterini canlandırmaktadır. Kadir ve Ayliz'in yolu beklenmedik bir anda kesişip, hayatın mucizelerine beraber tanıklık edeceklerdir.