Seni Çok Bekledim Dizisinden Ada Kışı Dizisine Bomba Transfer!

Star TV ekranlarında yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinin final yapmasının ardından başarılı oyuncu Nihan Büyükağaç'ın yeni başlayacak olan Ada Masalı dizisinin kadrosuna katıldığı öğrenildi. Peki Büyükağaç hangi karaktere can verecek? İşte detaylar..

Dizi Haberleri 01.05.2021 - 17:55 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Ay yapım imzalı, Ali Bilgin'in yönettiği ve senaryosunu Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Star TV ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan Ada Masalı dizisinin hazırlıkları devam ediyor.  Ayça Ayşin Turan  ve Alp Navruz'un başrollerinde yer alacağı dizinin kadro çalışmaları devam ederken yeni bir oyuncunun diziye dahil olduğu öğrenildi.

Seni Çok Bekledim'den Ada Masalı'na!

İlerleyen günlerde sete çıkacak olan ve Haziran ayında yayınlanacak olan diziye en son Seni Çok Bekledim dizisinde gördüğümüz başarılı oyuncu Nihan Büyükağaç da  dahil oldu. Selma karakterine can verecek olan oyuncu Ayça Ayşin Turan'ın canlandıracağı  Derya karakterinin teyzesi olarak ekranlara gelecek.

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almak için gün sayıyor. Kanallar yaz için hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Yazın da ekranlarda dizi reyting savaşları tam gaz devam edecek. Pandemi nedeniyle geçen sezon az sayıda yazlık dizi vardı. Ancak 2021 yaz ayında daha çok dizi olması bekleniyor.  Bu yazlık dizilerden bir tanesi de Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ada Masalı dizisİ oldu..

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@