Star TV ekranlarında merakla beklenen bir dizi daha başlıyor. Seni Çok Bekledim dizisi setten ilk kareler gelmeye başlıyor.

Star TV ekranlarında merakla beklenen bir dizi daha başlıyor. Seni Çok Bekledim dizisi setten ilk kareler gelmeye başlıyor. Seni Çok Bekledim dizisi ne zamanbaşlayacak? Seni Çok Bekledim dizisi konusu ne? İşte Star TV yeni dizisinden ilk bilgiler.

Seni Çok bekledim dizisi oyuncuları kimler?

Yapımcılığını Skala Medya ve DNZ Film'in üstlendiği dizinin kadrosunda; Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin, Nihan Büyükağaç, İlhan Şen, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Ali İpin, Durul Bazan, Sibel Şişman, Lila Gürmen, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve Hakan Ummak gibi isimler yer alıyor.

Seni Çok Bekledim dizisi ne zaman başlayacak?

Star TV ekranlarında Özcan  Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerinde yer aldığı ve kadrosu da çok beğenilen Seni Çok Bekledim dizisi merakla bekleniyor. seni Çok Bekledim dizisi akıbeti belli oldu. Seni Çok Bekledim dizisi Aralık ayının ilk haftası Star TV'de yayınlanacak.

Seni Çok Bekledim dizisinden ilk kare!İrem Helvacıoğlu merakla bekleniyor!

Özellikle Star TV yeni dizisi İrem Helvacıoğlu hayranları tarafından merakla bekleniyor. Sen Anlat Karadeniz dizisiyle ciddi bir fan kitlesi olan Helvacıoğlu yeni dizisinde neler yapabileceği merakla bekleniyor. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu performansı şimdiden merak konusu oldu.